Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Extraliga - baráž
Radoslav Kavulič
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.4. 18:00
AA176
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
30 : 25
26.2. 10:30
AA112
HCB Karviná - HC ROBE Zubří
25 : 19
25.2. 18:00
AA109
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
37 : 28
19.2. 10:30
AA104
M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
39 : 28
18.2. 17:00
AA107
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
31 : 24
13.11. 17:00
AA055
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
31 : 29
28.10. 10:30
AA051
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
28 : 25
22.10. 15:00
AA048
Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
31 : 29
15.10. 17:00
AA042
SKKP Handball Brno - Kopřivnice
32 : 31
24.9. 16:30
AA023
Dukla Praha - Cement Hranice
45 : 23
18.9. 10:30
AA018
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
27 : 25
4.9. 10:30
AA003
M.A.T. Plzeň - Kopřivnice
25 : 22
2.liga starší dorostenci Č
25.9. 15:00
AH012
Chodov - Náchod
26 : 35
W.H.I.L.
6.5. 18:00
AW207
Baník Most - Zora Olomouc
36 : 31
13.4. 18:00
AW171
Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
22 : 23
1.2. 17:30
AW110
Slavia Praha - Sokol Poruba
30 : 24
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
video
online
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
video
online
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
video
online
Dukla A - Karviná A
27 : 20
video
online
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
video
online
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
video
online
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
video
online
Karviná A - Náchod
27 : 22
video
online
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
video
online
Náchod - Dukla A
20 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
24
0
0
606 : 422
48
2
Dukla A
24
20
2
2
686 : 475
42
3
Pepino SKP Fr.-Místek A
24
20
1
3
578 : 412
41
4
Šťáhlavy
24
19
3
2
535 : 420
41
5
Sokol N. Veselí A
24
20
0
4
589 : 419
40
6
Talent A
24
18
4
2
588 : 450
40
7
V. Bystřice A
24
16
4
4
546 : 453
36
8
TJ STM Olomouc
24
15
2
7
507 : 409
32
9
Karviná A
24
14
1
9
608 : 451
29
10
Náchod
24
13
1
10
586 : 526
27
11
Házená Mělník
24
11
3
10
509 : 491
25
12
Most
24
11
2
11
501 : 478
24
13
Dukla B
24
11
2
11
517 : 498
24
14
Žeravice
24
11
1
12
545 : 531
23
15
TJ Cement Hranice A
24
9
2
13
544 : 572
20
16
Třeboň
24
9
1
14
436 : 491
19
17
Handball Brno
24
8
1
15
542 : 605
17
18
U. Hradiště
24
8
0
16
514 : 577
16
19
Jičín
24
7
0
17
497 : 631
14
20
Zlín
24
6
1
17
465 : 522
13
21
HBC Strakonice
24
6
0
18
364 : 472
12
22
Sokol V. Meziříčí
24
4
1
19
407 : 591
9
23
Liberec
24
3
0
21
452 : 629
6
24
Pardubice
24
1
0
23
393 : 697
2
25
Lovosice
24
0
0
24
379 : 672
0
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice A
261
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
243
Leonard Kaplan
Talent Škoda JS Plzeň A
233
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
36
Daniel Sova
TJ STM Olomouc
36
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
38
Daniel Matula
Liberec Handball
36
Tomáš Kapitánik
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.