Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Radoslav Kavulič
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.4. 18:00
AA176
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
30 : 25
26.2. 10:30
AA112
HCB Karviná - HC ROBE Zubří
25 : 19
25.2. 18:00
AA109
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
37 : 28
19.2. 10:30
AA104
M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
39 : 28
18.2. 17:00
AA107
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
31 : 24
13.11. 17:00
AA055
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
31 : 29
28.10. 10:30
AA051
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
28 : 25
22.10. 15:00
AA048
Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
31 : 29
15.10. 17:00
AA042
SKKP Handball Brno - Kopřivnice
32 : 31
24.9. 16:30
AA023
Dukla Praha - Cement Hranice
45 : 23
18.9. 10:30
AA018
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
27 : 25
4.9. 10:30
AA003
M.A.T. Plzeň - Kopřivnice
25 : 22
2.liga starší dorostenci Č
25.9. 15:00
AH012
Chodov - Náchod
26 : 35
W.H.I.L.
6.5. 18:00
AW207
Baník Most - Zora Olomouc
36 : 31
13.4. 18:00
AW171
Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
22 : 23
1.2. 17:30
AW110
Slavia Praha - Sokol Poruba
30 : 24
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - L.Vršovice
33 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá - Liberec
40 : 31
video
online
TJ D.Cerekev - ELP Jablonec
19 : 35
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 23
video
online
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
video
online
Chodov - Loko Louny
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Šťáhlavy
22
19
1
2
686 : 467
39
2
Loko Louny
22
18
1
3
638 : 464
37
3
1.HC Pardubice
22
18
0
4
728 : 533
36
4
Náchod
22
15
1
6
678 : 566
31
5
Chodov
22
11
2
9
729 : 634
24
6
Liberec
22
9
4
9
644 : 653
22
7
TJ Sokol Bělá
22
10
1
11
580 : 590
21
8
Sp.MAS Sezimovo Ústí
22
10
1
11
591 : 635
21
9
ZJ Kovofiniš Ledeč
22
7
1
14
545 : 628
15
10
ELP Jablonec
22
4
0
18
576 : 765
8
11
L.Vršovice
22
2
2
18
458 : 635
6
12
TJ D.Cerekev
22
2
0
20
425 : 708
4
Tabulka střelců
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
186
Zbyšek Zůbek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
169
Jaromír Pour
Lokomotiva Louny
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
36
Milan Šedivec
TJ Sokol Šťáhlavy
31
Dan Hes
TJ Kovofiniš Ledeč
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
50
Petr Šimek
TJ Sokol Šťáhlavy
50
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.