Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Radoslav Kavulič
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.4. 18:00
AA176
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
30 : 25
26.2. 10:30
AA112
HCB Karviná - HC ROBE Zubří
25 : 19
25.2. 18:00
AA109
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
37 : 28
19.2. 10:30
AA104
M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
39 : 28
18.2. 17:00
AA107
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
31 : 24
13.11. 17:00
AA055
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
31 : 29
28.10. 10:30
AA051
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
28 : 25
22.10. 15:00
AA048
Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
31 : 29
15.10. 17:00
AA042
SKKP Handball Brno - Kopřivnice
32 : 31
24.9. 16:30
AA023
Dukla Praha - Cement Hranice
45 : 23
18.9. 10:30
AA018
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
27 : 25
4.9. 10:30
AA003
M.A.T. Plzeň - Kopřivnice
25 : 22
2.liga starší dorostenci Č
25.9. 15:00
AH012
Chodov - Náchod
26 : 35
W.H.I.L.
6.5. 18:00
AW207
Baník Most - Zora Olomouc
36 : 31
13.4. 18:00
AW171
Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
22 : 23
1.2. 17:30
AW110
Slavia Praha - Sokol Poruba
30 : 24
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 38
video
online
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
video
online
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
video
online
Bohunice - Maloměřice
13 : 26
video
online
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
video
online
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
16
2
4
720 : 584
34
2
Maloměřice
22
15
1
6
617 : 519
31
3
Sokol Kostelec na Hané
22
14
1
7
674 : 667
29
4
Ivančice
22
14
1
7
674 : 578
29
5
Bohunice
22
11
2
9
546 : 545
24
6
Házená Tišnov
22
10
3
9
702 : 724
23
7
Sokol V. Meziříčí
22
11
0
11
608 : 630
22
8
Napajedla
22
9
2
11
621 : 637
20
9
Telnice
22
8
2
12
650 : 679
18
10
Sokol II.Prostějov
22
7
2
13
576 : 652
16
11
SK Kuřim
22
6
1
15
615 : 652
13
12
Juliánov
22
1
3
18
589 : 725
5
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
180
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
167
Radomír Válek
Házená Tišnov
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Oulehla
HK Ivančice
45
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
43
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Navrátil
SK Kuřim
42
Jan Kvasnička
HK Ivančice
42
Vít Kučera
Házená Tišnov
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.