Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Rozpis soutěže
nadstavba jaro
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
9.4. 10:30
AA158
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
24 : 23
1.4. 17:00
AA143
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
25 : 35
25.3. 18:00
AA133
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
26 : 23
11.3. 18:00
AA123
SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří
28 : 28
12.2. 10:30
AA102
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
25 : 25
4.2. 17:00
AA094
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
28 : 39
4.12. 10:30
AA077
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
33 : 20
26.11. 18:00
AA071
HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 24
8.10. 17:00
AA033
Tatran Litovel - HCB Karviná
30 : 35
28.9. 18:00
AA025
M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí
36 : 19
17.9. 17:00
AA017
HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno
32 : 27
1.liga muži
15.10. 17:00
AB025
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
30 : 18
24.9. 17:00
AB007
Dvůr Králové - HK Bystřice p.H.
27 : 22
1.liga starší dorostenci
15.10. 15:00
AG025
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
24 : 42
1.liga mladší dorostenci
15.10. 13:00
AJ025
Talent Plzeň A - Sokol Nové Veselí
27 : 33
2.liga mladší dorostenci SČ
24.9. 15:00
AKB007
D.Králové - TJ Sparta Kutná Hora
26 : 35
Český pohár mužů
9.10. 18:00
AM054
1.HC Pardubice - Sokol Nové Veselí
20 : 36
Český pohár žen
17.11. 18:00
AN022
Turnov - Slavia Praha
12 : 40
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:20
AO269
HBC Strakonice - Liberec
25 : 16
20.5. 14:30
AO267
Zubří A - HBC Strakonice
23 : 18
20.5. 12:40
AO265
HBC Strakonice - Sokol N. Veselí A
19 : 25
20.5. 10:50
AO263
Sokol N. Veselí A - Liberec
21 : 14
20.5. 09:00
AO261
Liberec - Zubří A
17 : 29
21.1. 14:25
AO078
Zlín - Náchod
17 : 27
21.1. 13:30
AO077
Liberec - Třeboň
17 : 19
21.1. 10:45
AO074
Liberec - Zlín
23 : 24
21.1. 09:50
AO073
Náchod - Handball Brno
33 : 19
1.liga ženy
21.11. 17:00
AR049
HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň
23 : 29
2.liga mladší dorostenky - západ
21.11. 19:00
AVA049
HC Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 22
W.H.I.L.
28.5. 18:00
AW225
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
29 : 32
video
online
HK Ivančice - Bohunice
42 : 26
video
online
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
10
9
1
0
376 : 284
19
2
V. Bystřice
10
7
1
2
380 : 311
15
3
Zlín
10
3
2
5
283 : 289
8
4
Bohunice
10
4
0
6
308 : 343
8
5
Sokol Juliánov
10
2
1
7
282 : 355
5
6
Rožnov p.R.
10
2
1
7
262 : 309
5
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
76
Vojtěch Hradský
Sokol Juliánov
76
Tomáš Prošvic
SK Velká Bystřice
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Houser
HK Ivančice
15
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
12
Radek Dosoudil
SK Velká Bystřice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
16
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
16
Lukáš Popelka
Tatran Bohunice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.