Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
9.4. 10:30
AA158
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
24 : 23
1.4. 17:00
AA143
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
25 : 35
25.3. 18:00
AA133
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
26 : 23
11.3. 18:00
AA123
SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří
28 : 28
12.2. 10:30
AA102
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
25 : 25
4.2. 17:00
AA094
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
28 : 39
4.12. 10:30
AA077
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
33 : 20
26.11. 18:00
AA071
HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 24
8.10. 17:00
AA033
Tatran Litovel - HCB Karviná
30 : 35
28.9. 18:00
AA025
M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí
36 : 19
17.9. 17:00
AA017
HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno
32 : 27
1.liga muži
15.10. 17:00
AB025
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
30 : 18
24.9. 17:00
AB007
Dvůr Králové - HK Bystřice p.H.
27 : 22
1.liga starší dorostenci
15.10. 15:00
AG025
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
24 : 42
1.liga mladší dorostenci
15.10. 13:00
AJ025
Talent Plzeň A - Sokol Nové Veselí
27 : 33
2.liga mladší dorostenci SČ
24.9. 15:00
AKB007
D.Králové - TJ Sparta Kutná Hora
26 : 35
Český pohár mužů
9.10. 18:00
AM054
1.HC Pardubice - Sokol Nové Veselí
20 : 36
Český pohár žen
17.11. 18:00
AN022
Turnov - Slavia Praha
12 : 40
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:20
AO269
HBC Strakonice - Liberec
25 : 16
20.5. 14:30
AO267
Zubří A - HBC Strakonice
23 : 18
20.5. 12:40
AO265
HBC Strakonice - Sokol N. Veselí A
19 : 25
20.5. 10:50
AO263
Sokol N. Veselí A - Liberec
21 : 14
20.5. 09:00
AO261
Liberec - Zubří A
17 : 29
21.1. 14:25
AO078
Zlín - Náchod
17 : 27
21.1. 13:30
AO077
Liberec - Třeboň
17 : 19
21.1. 10:45
AO074
Liberec - Zlín
23 : 24
21.1. 09:50
AO073
Náchod - Handball Brno
33 : 19
1.liga ženy
21.11. 17:00
AR049
HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň
23 : 29
2.liga mladší dorostenky - západ
21.11. 19:00
AVA049
HC Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 22
W.H.I.L.
28.5. 18:00
AW225
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Spartak Příbram - Jiskra Havlíčkův Brod
nezadáno
video
online
Sokol Vršovice A - Sokol Žďár n. S.
39 : 42
video
online
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
32 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
14
13
0
1
526 : 363
26
2
Sokol Šťáhlavy
14
12
0
2
449 : 379
24
3
Talent Plzeň "B"
14
9
0
5
424 : 380
18
4
HBC Strakonice
14
7
1
6
431 : 397
15
5
Sokol Vršovice A
14
7
0
7
458 : 392
14
6
TJ Loko Č.Budějovice
14
3
0
11
402 : 569
6
7
Jiskra Havlíčkův Brod
14
2
1
11
355 : 469
5
8
Třeboň
14
2
0
12
317 : 413
4
9
TJ Spartak Příbram
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Pavel Ondrouch
Jiskra Havlíčkův Brod
134
Filip Benda
TJ Loko České Budějovice
111
Lukáš Kořínek
TJ Loko České Budějovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Ondrouch
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Filip Benda
TJ Loko České Budějovice
12
Martin Maleček
Sokol Vršovice A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Jestříbek
Sokol Vršovice A
40
Lukáš Beran
Jiskra Havlíčkův Brod
32
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.