Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
13.4. 19:00
AA175
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
29 : 28
12.4. 19:00
AA159
Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí
27 : 34
18.2. 18:00
AA108
Kopřivnice - SKKP Handball Brno
26 : 24
12.2. 10:30
AA099
HCB Karviná - Tatran Litovel
38 : 34
18.12. 17:00
AA088
Pepino SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
24 : 21
28.10. 17:00
AA049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
27 : 24
8.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
19 : 23
17.9. 18:00
AA013
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 22
10.9. 17:00
AA011
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
26 : 28
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE129
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
7.5. 11:00
AE128
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
29.4. 10:30
AE125
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
29 : 33
25.3. 16:00
AE099
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
21 : 21
5.3. 10:30
AE080
Ivančice - Juliánov
33 : 30
11.12. 10:30
AE065
Maloměřice - Bohunice
25 : 19
26.11. 17:00
AE050
Telnice - Házená Tišnov
33 : 33
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF119
Holešov-Přerov - Rožnov p.R.
31 : 30
25.3. 10:30
AF102
Luhačovice - Tatran Litovel B
28 : 27
4.12. 14:30
AF057
SK Velká Bystřice B - Rožnov p.R.
26 : 28
20.11. 16:00
AF047
Tatran Litovel B - Šumperk
25 : 24
23.10. 16:00
AF036
Tatran Litovel B - Luhačovice
30 : 30
2.10. 11:30
AF013
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 29
18.9. 10:30
AF006
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
2.liga starší dorostenci JM
20.11. 09:00
AIA032
HK Bystřice p.H. - TJ FS Napajedla
27 : 23
2.liga starší dorostenci SM
19.2. 14:30
AIB051
V. Bystřice - HC Zubří "B"
44 : 27
16.12. 18:30
AIB038
Olomouc - Litovel
27 : 37
30.10. 11:00
AIB008
Olomouc - HC Zubří "B"
36 : 44
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 10:00
AIC030
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
29 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
29.4. 15:00
AIE024
Litovel - Olomouc
47 : 28
9.4. 15:00
AIE017
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Olomouc
nezadáno
video
online
Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921
26 : 17
video
online
SK Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
33 : 31
video
online
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
video
online
Chodov - Sokol Ostrava
44 : 12
video
online
Talent Plzeň "B" - Liberec
30 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice 1921
20
16
0
4
587 : 506
32
2
SK Velká Bystřice
20
15
0
5
563 : 469
30
3
HC Zlín
20
12
2
6
605 : 527
26
4
HK Bystřice p.H.
20
11
2
7
593 : 570
24
5
Chodov
20
11
0
9
610 : 553
22
6
Jičín "B"
20
9
0
11
561 : 556
18
7
Dvůr Králové
20
8
2
10
487 : 537
18
8
Náchod
20
7
3
10
572 : 590
17
9
Talent Plzeň "B"
20
8
0
12
576 : 610
16
10
Sokol Ostrava
20
4
1
15
472 : 654
9
11
Liberec
20
3
2
15
556 : 610
8
12
Olomouc
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Michal Hub
HK Bystřice p.H.
175
Matyáš Burda
Liberec Handball
158
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Hub
HK Bystřice p.H.
53
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
36
Jiří Lefan
HC Zlín
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Ploch
Liberec Handball
58
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
44
Patrik Černý
HC TJ Náchod
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.