Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
13.4. 19:00
AA175
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
29 : 28
12.4. 19:00
AA159
Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí
27 : 34
18.2. 18:00
AA108
Kopřivnice - SKKP Handball Brno
26 : 24
12.2. 10:30
AA099
HCB Karviná - Tatran Litovel
38 : 34
18.12. 17:00
AA088
Pepino SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
24 : 21
28.10. 17:00
AA049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
27 : 24
8.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
19 : 23
17.9. 18:00
AA013
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 22
10.9. 17:00
AA011
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
26 : 28
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE129
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
7.5. 11:00
AE128
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
29.4. 10:30
AE125
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
29 : 33
25.3. 16:00
AE099
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
21 : 21
5.3. 10:30
AE080
Ivančice - Juliánov
33 : 30
11.12. 10:30
AE065
Maloměřice - Bohunice
25 : 19
26.11. 17:00
AE050
Telnice - Házená Tišnov
33 : 33
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF119
Holešov-Přerov - Rožnov p.R.
31 : 30
25.3. 10:30
AF102
Luhačovice - Tatran Litovel B
28 : 27
4.12. 14:30
AF057
SK Velká Bystřice B - Rožnov p.R.
26 : 28
20.11. 16:00
AF047
Tatran Litovel B - Šumperk
25 : 24
23.10. 16:00
AF036
Tatran Litovel B - Luhačovice
30 : 30
2.10. 11:30
AF013
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 29
18.9. 10:30
AF006
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
2.liga starší dorostenci JM
20.11. 09:00
AIA032
HK Bystřice p.H. - TJ FS Napajedla
27 : 23
2.liga starší dorostenci SM
19.2. 14:30
AIB051
V. Bystřice - HC Zubří "B"
44 : 27
16.12. 18:30
AIB038
Olomouc - Litovel
27 : 37
30.10. 11:00
AIB008
Olomouc - HC Zubří "B"
36 : 44
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 10:00
AIC030
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
29 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
29.4. 15:00
AIE024
Litovel - Olomouc
47 : 28
9.4. 15:00
AIE017
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
17 : 21
Tabulka střelců
Michal Tonar
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
29
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
28
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
27
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
13
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
12
Libor Horut
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Hrabec
TJ Fatra Slavia Napajedla
20
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
18
Radek Mézl
SK Velká Bystřice-PORR
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.