Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
13.4. 19:00
AA175
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
29 : 28
12.4. 19:00
AA159
Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí
27 : 34
18.2. 18:00
AA108
Kopřivnice - SKKP Handball Brno
26 : 24
12.2. 10:30
AA099
HCB Karviná - Tatran Litovel
38 : 34
18.12. 17:00
AA088
Pepino SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
24 : 21
28.10. 17:00
AA049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
27 : 24
8.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
19 : 23
17.9. 18:00
AA013
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 22
10.9. 17:00
AA011
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
26 : 28
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE129
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
7.5. 11:00
AE128
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
29.4. 10:30
AE125
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
29 : 33
25.3. 16:00
AE099
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
21 : 21
5.3. 10:30
AE080
Ivančice - Juliánov
33 : 30
11.12. 10:30
AE065
Maloměřice - Bohunice
25 : 19
26.11. 17:00
AE050
Telnice - Házená Tišnov
33 : 33
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF119
Holešov-Přerov - Rožnov p.R.
31 : 30
25.3. 10:30
AF102
Luhačovice - Tatran Litovel B
28 : 27
4.12. 14:30
AF057
SK Velká Bystřice B - Rožnov p.R.
26 : 28
20.11. 16:00
AF047
Tatran Litovel B - Šumperk
25 : 24
23.10. 16:00
AF036
Tatran Litovel B - Luhačovice
30 : 30
2.10. 11:30
AF013
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 29
18.9. 10:30
AF006
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
2.liga starší dorostenci JM
20.11. 09:00
AIA032
HK Bystřice p.H. - TJ FS Napajedla
27 : 23
2.liga starší dorostenci SM
19.2. 14:30
AIB051
V. Bystřice - HC Zubří "B"
44 : 27
16.12. 18:30
AIB038
Olomouc - Litovel
27 : 37
30.10. 11:00
AIB008
Olomouc - HC Zubří "B"
36 : 44
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 10:00
AIC030
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
29 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
29.4. 15:00
AIE024
Litovel - Olomouc
47 : 28
9.4. 15:00
AIE017
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
34 : 20
video
online
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
31 : 29
video
online
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 19
video
online
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
26 : 23
video
online
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
29 : 19
video
online
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
32 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
34 : 24
video
online
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 27
video
online
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
25 : 35
video
online
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
35 : 31
video
online
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
24 : 27
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 31
video
online
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
31 : 27
video
online
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
35 : 24
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.