Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
11.9. 15:00
AM052
Uničov A - SK Velká Bystřice
22 : 39
9.9. 18:00
AM046
Šumperk - Olomouc
30 : 32
Český pohár žen
16.11. 19:30
AN017
HK Ivančice - Sokol Poruba
21 : 38
1.liga ženy
6.5. 13:00
AR132
Otrokovice - Kunovice
28 : 20
23.4. 15:30
AR117
HK Hodonín - S.Vršovice
46 : 28
11.3. 16:00
AR093
Otrokovice - HC Plzeň
21 : 19
2.liga ženy - východ
5.3. 12:30
AT041
HK Ivančice - SK Velká Bystřice
30 : 19
12.2. 17:00
AT032
Olomouc - Bohunice
19 : 18
2.10. 15:30
AT009
SK Velká Bystřice - Bohunice
22 : 18
1.liga starší dorostenky - východ
6.5. 17:00
AUB132
TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M.
25 : 29
23.4. 17:30
AUB117
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
43 : 16
1.4. 13:30
AUB107
SHK Veselí n.M. - Tatran Bohunice
27 : 29
9.3. 17:00
AUB094
SHK Veselí n.M. - Sokol V. Meziříčí
35 : 27
2.10. 13:30
AUB018
SK Velká Bystřice - Tatran Bohunice
19 : 32
2.liga mladší dorostenky - východ
6.5. 15:00
AVB132
TJ Jiskra Otrokovice - SKH Velká n.V.
33 : 25
23.4. 13:00
AVB117
HK Hodonín - Karviná
24 : 23
1.4. 11:30
AVB107
SKH Velká n.V. - Bohunice
22 : 28
11.3. 18:00
AVB093
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
39 : 7
W.H.I.L.
8.4. 17:00
AW166
SHK Veselí n.M. - Bemaco Prešov
29 : 26
2.4. 17:00
AW156
Slavia Praha - ŠKP Bratislava
42 : 18
8.3. 18:00
AW146
Sokol Poruba - Trenčín
29 : 23
5.2. 17:00
AW109
HC Zlín - Sokol Písek
30 : 22
14.1. 17:30
AW086
Zora Olomouc - Sokol Poruba
21 : 22
9.11. 17:30
AW067
SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
21 : 34
15.10. 17:00
AW038
HC Zlín - Zora Olomouc
22 : 17
Jihomoravská liga mužů
11.12. 12:30
LA027
SHC Maloměřice B - Bohunice B
24 : 19
Jihomoravská liga ml. žáků
11.12. 14:30
LH063
SHC Maloměřice - Bohunice
16 : 14
Jihomoravská liga ml. žákyní
1.4. 10:15
LJ049
Velká n.V. - Bohunice
18 : 12
1.4. 09:00
LJ050
SHK Veselí n. M. - Ivančice
15 : 9
LOLK muži
4.6. 14:30
OA064
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
video
online
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
252
Marek Monczka
HCB Karviná
183
Milan Kotrč .
HC Dukla Praha
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
54
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
46
Viktor Hastík
SKKP Handball Brno
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
88
Jan Brabec
HC Dukla Praha
82
Libor Hanisch
HCB Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.