Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Extraliga - baráž
Jiří Kräuter
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1999
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 10:30
AE124
Hustopeče - Juliánov
35 : 24
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 11:00
AIA053
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
2.liga starší dorostenci SM
26.2. 16:00
AIB056
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
4.3. 10:00
AIC003
Zlín - Bohunice
36 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
5.3. 14:00
AID003
Žeravice - HC Zubří "B"
33 : 43
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.4. 12:00
AIE014
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 12:30
ALA124
Hustopeče - Sokol Juliánov
33 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 15:00
ALB117
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 30
1.4. 14:00
ALB108
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
25 : 32
11.3. 16:00
ALB090
Litovel - Hranice
40 : 23
Žákovská liga starších žáků
18.3. 15:50
AO179
Sokol V. Meziříčí - Náchod
8 : 27
18.3. 14:55
AO178
Most - Pepino SKP Fr.-Místek A
17 : 34
18.3. 13:05
AO176
Náchod - Most
27 : 17
18.3. 12:10
AO175
Sokol V. Meziříčí - Pepino SKP Fr.-Místek A
5 : 24
18.3. 09:25
AO172
Most - Sokol V. Meziříčí
26 : 4
19.2. 15:50
AO139
Karviná A - HBC Strakonice
22 : 12
19.2. 14:55
AO138
U. Hradiště - Jičín
28 : 24
19.2. 12:10
AO135
Karviná A - Jičín
36 : 7
19.2. 10:20
AO133
Jičín - HBC Strakonice
16 : 15
19.2. 09:25
AO132
U. Hradiště - Karviná A
17 : 36
21.1. 17:15
AO100
U. Hradiště - Zubří A
16 : 25
21.1. 15:25
AO098
Šťáhlavy - U. Hradiště
25 : 20
21.1. 13:35
AO096
Pardubice - Šťáhlavy
20 : 28
21.1. 10:50
AO093
U. Hradiště - Pardubice
29 : 9
21.1. 09:00
AO091
Pardubice - Zubří A
16 : 24
11.12. 17:30
AO020
U. Hradiště - Dukla A
21 : 34
11.12. 15:30
AO018
Liberec - U. Hradiště
23 : 27
11.12. 14:30
AO017
Dukla A - Lovosice
34 : 15
11.12. 12:30
AO015
Lovosice - U. Hradiště
20 : 24
11.12. 09:30
AO012
Liberec - Lovosice
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
video
online
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
video
online
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
video
online
Dukla A - Karviná A
27 : 20
video
online
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
video
online
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
video
online
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
video
online
Karviná A - Náchod
27 : 22
video
online
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
video
online
Náchod - Dukla A
20 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
24
0
0
606 : 422
48
2
Dukla A
24
20
2
2
686 : 475
42
3
Pepino SKP Fr.-Místek A
24
20
1
3
578 : 412
41
4
Šťáhlavy
24
19
3
2
535 : 420
41
5
Sokol N. Veselí A
24
20
0
4
589 : 419
40
6
Talent A
24
18
4
2
588 : 450
40
7
V. Bystřice A
24
16
4
4
546 : 453
36
8
TJ STM Olomouc
24
15
2
7
507 : 409
32
9
Karviná A
24
14
1
9
608 : 451
29
10
Náchod
24
13
1
10
586 : 526
27
11
Házená Mělník
24
11
3
10
509 : 491
25
12
Most
24
11
2
11
501 : 478
24
13
Dukla B
24
11
2
11
517 : 498
24
14
Žeravice
24
11
1
12
545 : 531
23
15
TJ Cement Hranice A
24
9
2
13
544 : 572
20
16
Třeboň
24
9
1
14
436 : 491
19
17
Handball Brno
24
8
1
15
542 : 605
17
18
U. Hradiště
24
8
0
16
514 : 577
16
19
Jičín
24
7
0
17
497 : 631
14
20
Zlín
24
6
1
17
465 : 522
13
21
HBC Strakonice
24
6
0
18
364 : 472
12
22
Sokol V. Meziříčí
24
4
1
19
407 : 591
9
23
Liberec
24
3
0
21
452 : 629
6
24
Pardubice
24
1
0
23
393 : 697
2
25
Lovosice
24
0
0
24
379 : 672
0
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice A
261
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
243
Leonard Kaplan
Talent Škoda JS Plzeň A
233
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
36
Daniel Sova
TJ STM Olomouc
36
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
38
Daniel Matula
Liberec Handball
36
Tomáš Kapitánik
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.