Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jiří Kräuter
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1999
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 10:30
AE124
Hustopeče - Juliánov
35 : 24
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 11:00
AIA053
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
2.liga starší dorostenci SM
26.2. 16:00
AIB056
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
4.3. 10:00
AIC003
Zlín - Bohunice
36 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
5.3. 14:00
AID003
Žeravice - HC Zubří "B"
33 : 43
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.4. 12:00
AIE014
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 12:30
ALA124
Hustopeče - Sokol Juliánov
33 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 15:00
ALB117
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 30
1.4. 14:00
ALB108
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
25 : 32
11.3. 16:00
ALB090
Litovel - Hranice
40 : 23
Žákovská liga starších žáků
18.3. 15:50
AO179
Sokol V. Meziříčí - Náchod
8 : 27
18.3. 14:55
AO178
Most - Pepino SKP Fr.-Místek A
17 : 34
18.3. 13:05
AO176
Náchod - Most
27 : 17
18.3. 12:10
AO175
Sokol V. Meziříčí - Pepino SKP Fr.-Místek A
5 : 24
18.3. 09:25
AO172
Most - Sokol V. Meziříčí
26 : 4
19.2. 15:50
AO139
Karviná A - HBC Strakonice
22 : 12
19.2. 14:55
AO138
U. Hradiště - Jičín
28 : 24
19.2. 12:10
AO135
Karviná A - Jičín
36 : 7
19.2. 10:20
AO133
Jičín - HBC Strakonice
16 : 15
19.2. 09:25
AO132
U. Hradiště - Karviná A
17 : 36
21.1. 17:15
AO100
U. Hradiště - Zubří A
16 : 25
21.1. 15:25
AO098
Šťáhlavy - U. Hradiště
25 : 20
21.1. 13:35
AO096
Pardubice - Šťáhlavy
20 : 28
21.1. 10:50
AO093
U. Hradiště - Pardubice
29 : 9
21.1. 09:00
AO091
Pardubice - Zubří A
16 : 24
11.12. 17:30
AO020
U. Hradiště - Dukla A
21 : 34
11.12. 15:30
AO018
Liberec - U. Hradiště
23 : 27
11.12. 14:30
AO017
Dukla A - Lovosice
34 : 15
11.12. 12:30
AO015
Lovosice - U. Hradiště
20 : 24
11.12. 09:30
AO012
Liberec - Lovosice
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Luhačovice - SKH Polanka n.O
28 : 33
video
online
SK Velká Bystřice B - Vsetín
27 : 36
video
online
Uničov A - Šumperk
25 : 28
video
online
Holešov-Přerov - MHK Karviná
26 : 33
video
online
Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
29 : 28
video
online
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
36 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK Karviná
22
17
1
4
669 : 583
35
2
Vsetín
22
16
1
5
670 : 591
33
3
Rožnov p.R.
22
13
2
7
638 : 574
28
4
Šumperk
22
14
0
8
639 : 582
28
5
SKH Polanka n.O
22
14
0
8
609 : 555
28
6
Tatran Litovel B
22
11
2
9
624 : 645
24
7
Holešov-Přerov
22
11
0
11
677 : 684
22
8
L.Zubří
22
10
1
11
613 : 618
21
9
Pepino SKP F-M B
22
9
0
13
670 : 677
18
10
Luhačovice
22
5
1
16
644 : 759
11
11
Uničov A
22
5
0
17
610 : 696
10
12
SK Velká Bystřice B
22
3
0
19
597 : 696
6
Tabulka střelců
David Petrtýl
TJ Šumperk
189
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
169
Jan Dudek
MHK Karviná
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Šuba
Házená Uničov
44
David Petrtýl
TJ Šumperk
42
Jan Dudek
MHK Karviná
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Fibigr
Házená Uničov
52
Jan Pindej
MHK Karviná
44
Jan Dudek
MHK Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.