Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jiří Kräuter
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1999
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 10:30
AE124
Hustopeče - Juliánov
35 : 24
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 11:00
AIA053
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
2.liga starší dorostenci SM
26.2. 16:00
AIB056
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
4.3. 10:00
AIC003
Zlín - Bohunice
36 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
5.3. 14:00
AID003
Žeravice - HC Zubří "B"
33 : 43
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.4. 12:00
AIE014
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 12:30
ALA124
Hustopeče - Sokol Juliánov
33 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 15:00
ALB117
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 30
1.4. 14:00
ALB108
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
25 : 32
11.3. 16:00
ALB090
Litovel - Hranice
40 : 23
Žákovská liga starších žáků
18.3. 15:50
AO179
Sokol V. Meziříčí - Náchod
8 : 27
18.3. 14:55
AO178
Most - Pepino SKP Fr.-Místek A
17 : 34
18.3. 13:05
AO176
Náchod - Most
27 : 17
18.3. 12:10
AO175
Sokol V. Meziříčí - Pepino SKP Fr.-Místek A
5 : 24
18.3. 09:25
AO172
Most - Sokol V. Meziříčí
26 : 4
19.2. 15:50
AO139
Karviná A - HBC Strakonice
22 : 12
19.2. 14:55
AO138
U. Hradiště - Jičín
28 : 24
19.2. 12:10
AO135
Karviná A - Jičín
36 : 7
19.2. 10:20
AO133
Jičín - HBC Strakonice
16 : 15
19.2. 09:25
AO132
U. Hradiště - Karviná A
17 : 36
21.1. 17:15
AO100
U. Hradiště - Zubří A
16 : 25
21.1. 15:25
AO098
Šťáhlavy - U. Hradiště
25 : 20
21.1. 13:35
AO096
Pardubice - Šťáhlavy
20 : 28
21.1. 10:50
AO093
U. Hradiště - Pardubice
29 : 9
21.1. 09:00
AO091
Pardubice - Zubří A
16 : 24
11.12. 17:30
AO020
U. Hradiště - Dukla A
21 : 34
11.12. 15:30
AO018
Liberec - U. Hradiště
23 : 27
11.12. 14:30
AO017
Dukla A - Lovosice
34 : 15
11.12. 12:30
AO015
Lovosice - U. Hradiště
20 : 24
11.12. 09:30
AO012
Liberec - Lovosice
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
47 : 27
video
online
Dukla - Sokol Ostrava
36 : 23
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
video
online
HK Lovosice - Jičín
33 : 17
video
online
Zubří - Kopřivnice
45 : 21
video
online
Talent Plzeň - TJ Sokol Úvaly
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
21
1
0
776 : 488
43
2
Sokol Nové Veselí
22
19
1
2
744 : 541
39
3
Dukla
22
18
1
3
770 : 487
37
4
HCB Karviná
22
12
3
7
614 : 561
27
5
Kopřivnice
22
11
0
11
552 : 664
22
6
Sokol Ostrava
22
8
2
12
564 : 710
18
7
HK Lovosice
22
8
2
12
569 : 581
18
8
Talent Plzeň
22
7
1
14
559 : 652
15
9
Jičín
22
6
2
14
544 : 608
14
10
Pepino SKP Frýdek-Místek
22
6
1
15
509 : 599
13
11
HBC Strakonice 1921
22
6
1
15
550 : 653
13
12
TJ Sokol Úvaly
22
2
1
19
433 : 640
5
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
147
Matouš Valoušek
TJ Sokol Nové Veselí
144
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
40
Daniel Wilczek
HCB Karviná
39
Matouš Valoušek
TJ Sokol Nové Veselí
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Rostislav Podhrázský
HCB Karviná
46
Vojtěch Krčál
TJ Sokol Nové Veselí
46
Jakub Padalík
HC Zubří
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.