Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jiří Kräuter
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1999
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 10:30
AE124
Hustopeče - Juliánov
35 : 24
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 11:00
AIA053
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
2.liga starší dorostenci SM
26.2. 16:00
AIB056
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
4.3. 10:00
AIC003
Zlín - Bohunice
36 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
5.3. 14:00
AID003
Žeravice - HC Zubří "B"
33 : 43
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.4. 12:00
AIE014
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 12:30
ALA124
Hustopeče - Sokol Juliánov
33 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 15:00
ALB117
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 30
1.4. 14:00
ALB108
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
25 : 32
11.3. 16:00
ALB090
Litovel - Hranice
40 : 23
Žákovská liga starších žáků
18.3. 15:50
AO179
Sokol V. Meziříčí - Náchod
8 : 27
18.3. 14:55
AO178
Most - Pepino SKP Fr.-Místek A
17 : 34
18.3. 13:05
AO176
Náchod - Most
27 : 17
18.3. 12:10
AO175
Sokol V. Meziříčí - Pepino SKP Fr.-Místek A
5 : 24
18.3. 09:25
AO172
Most - Sokol V. Meziříčí
26 : 4
19.2. 15:50
AO139
Karviná A - HBC Strakonice
22 : 12
19.2. 14:55
AO138
U. Hradiště - Jičín
28 : 24
19.2. 12:10
AO135
Karviná A - Jičín
36 : 7
19.2. 10:20
AO133
Jičín - HBC Strakonice
16 : 15
19.2. 09:25
AO132
U. Hradiště - Karviná A
17 : 36
21.1. 17:15
AO100
U. Hradiště - Zubří A
16 : 25
21.1. 15:25
AO098
Šťáhlavy - U. Hradiště
25 : 20
21.1. 13:35
AO096
Pardubice - Šťáhlavy
20 : 28
21.1. 10:50
AO093
U. Hradiště - Pardubice
29 : 9
21.1. 09:00
AO091
Pardubice - Zubří A
16 : 24
11.12. 17:30
AO020
U. Hradiště - Dukla A
21 : 34
11.12. 15:30
AO018
Liberec - U. Hradiště
23 : 27
11.12. 14:30
AO017
Dukla A - Lovosice
34 : 15
11.12. 12:30
AO015
Lovosice - U. Hradiště
20 : 24
11.12. 09:30
AO012
Liberec - Lovosice
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - HK Baník Most
35 : 19
video
online
Sokol Nové Veselí - V. Bystřice
47 : 17
video
online
HK Lovosice - Jičín
32 : 29
video
online
Zubří - Kopřivnice
25 : 27
video
online
Pepino SKP F-M - Karviná
25 : 36
video
online
Talent Plzeň A - Liberec
34 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
20
2
0
815 : 552
42
2
Kopřivnice
22
17
1
4
760 : 651
35
3
Talent Plzeň A
22
14
3
5
639 : 562
31
4
Zubří
22
14
3
5
655 : 592
31
5
Karviná
22
11
4
7
684 : 642
26
6
Dukla
22
11
2
9
618 : 593
24
7
Pepino SKP F-M
22
11
0
11
635 : 659
22
8
HK Lovosice
22
9
0
13
692 : 717
18
9
Liberec
22
4
4
14
653 : 765
12
10
Jičín
22
5
1
16
616 : 718
11
11
HK Baník Most
22
4
2
16
561 : 718
10
12
V. Bystřice
22
1
0
21
614 : 773
2
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
230
Patrik Matula
Liberec Handball
187
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
51
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
49
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří
70
Patrik Matula
Liberec Handball
68
Jaroslav Kašpárek
HK Baník Most
58
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.