Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jakub Ransdorf
Mateřský klub
TJ Sokol Úvaly
Rok narození
1998
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci SČ
26.3. 17:00
AKB099
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
32 : 37
Žákovská liga starších žáků
21.1. 16:00
AO059
Talent A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 15
21.1. 14:00
AO057
HBC Strakonice - Talent A
15 : 29
21.1. 12:00
AO055
Talent A - Lovosice
26 : 12
21.1. 10:00
AO053
Lovosice - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 29
21.1. 08:00
AO051
Pepino SKP Fr.-Místek A - HBC Strakonice
23 : 15
Žákovská liga starších žaček
9.4. 17:00
AP210
Zlín A - Strakonice
28 : 18
9.4. 16:00
AP209
Kobylisy II A - DHK Pardubice A
21 : 19
9.4. 14:00
AP207
Strakonice - Kobylisy II A
22 : 27
9.4. 11:00
AP204
Strakonice - DHC Plzeň A
17 : 23
9.4. 10:00
AP203
Zlín A - DHK Pardubice A
34 : 12
12.3. 14:55
AP158
TJ Turnov - DHK Zora Olomouc
6 : 39
12.3. 13:05
AP156
Kobylisy II B - TJ Turnov
24 : 19
12.3. 09:25
AP152
TJ Turnov - Zlín A
4 : 37
12.3. 08:30
AP151
Kobylisy II B - S.Vršovice
9 : 23
12.2. 17:00
AP120
Jiskra H. Brod A - Háje A
14 : 21
12.2. 15:00
AP118
DHC Plzeň A - Jiskra H. Brod A
24 : 19
12.2. 12:00
AP115
S.Vršovice - Jiskra H. Brod A
14 : 18
12.2. 11:00
AP114
Háje A - DHC Plzeň A
10 : 14
11.2. 15:20
AP139
Ostrava-Zábřeh - Házená Mělník
34 : 16
11.2. 13:30
AP137
Kobylisy II B - Ostrava-Zábřeh
21 : 39
11.2. 11:40
AP135
Ostrava-Zábřeh - Bohunice
24 : 23
11.2. 09:50
AP133
Bohunice - Házená Mělník
24 : 7
11.2. 08:00
AP131
Házená Mělník - Kobylisy II B
24 : 16
3.12. 16:00
AP039
Háje A - DHK Zora Olomouc
24 : 16
3.12. 14:00
AP037
VŠ Plzeň A - Háje A
13 : 24
3.12. 11:00
AP034
VŠ Plzeň A - Strakonice
14 : 21
3.12. 10:00
AP033
Bohunice - DHK Zora Olomouc
16 : 28
3.12. 08:00
AP031
DHK Zora Olomouc - VŠ Plzeň A
26 : 18
2.liga mladší dorostenky - západ
19.3. 13:00
AVA068
DHK Pardubice - Písek
28 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
video
online
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
252
Marek Monczka
HCB Karviná
183
Milan Kotrč .
HC Dukla Praha
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
54
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
46
Viktor Hastík
SKKP Handball Brno
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
88
Jan Brabec
HC Dukla Praha
82
Libor Hanisch
HCB Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.