Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tomáš Kopřiva
Mateřský klub
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenci
23.4. 17:30
AG115
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
24 : 23
2.liga starší dorostenci JM
12.2. 17:00
AIA048
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
26 : 27
27.11. 15:00
AIA035
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
38 : 23
25.9. 14:00
AIA007
Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov
32 : 37
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
8.4. 17:00
AIC018
Bohunice - Zlín
37 : 30
8.4. 10:00
AIC017
Sokol Juliánov - HK Ivančice
28 : 40
10.3. 19:30
AIC002
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 32
1.liga mladší dorostenci
23.4. 15:30
AJ115
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
41 : 18
2.liga mladší dorostenci JČ
22.4. 19:00
AKA120
Sokol Žďár n. S. - Jiskra Havlíčkův Brod
38 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
2.4. 14:00
ALA108
SKKP Handball Brno - Sokolnice
31 : 27
19.3. 17:00
ALA096
Sokolnice - Hustopeče
37 : 28
19.3. 12:15
ALA093
Nové Bránice - Újezd u Brna
20 : 37
26.2. 13:30
ALA074
Sokol Telnice - Hustopeče
38 : 27
26.2. 10:00
ALA075
Újezd u Brna - Sokolnice
33 : 30
17.12. 17:00
ALA032
SKKP Handball Brno - Hustopeče
33 : 28
4.12. 13:00
ALA060
Újezd u Brna - Sokol Telnice
27 : 40
20.11. 12:15
ALA045
Nové Bránice - Hustopeče
22 : 27
12.11. 15:30
ALA038
Újezd u Brna - Sokol Juliánov
38 : 26
16.10. 13:00
ALA027
Újezd u Brna - Nové Bránice
43 : 29
9.10. 17:00
ALA021
SKKP Handball Brno - Sokol Telnice
21 : 33
2.10. 13:30
ALA017
Sokol Telnice - Sokolnice
42 : 30
25.9. 12:30
ALA009
Sokolnice - Újezd u Brna
34 : 31
18.9. 13:00
ALA005
Újezd u Brna - Hustopeče
39 : 42
2.liga mladší dorostenci SM
9.4. 12:30
ALB112
TJ Sokol Centrum Haná - Hranice
38 : 28
Český pohár mužů
11.9. 17:00
AM044
Juliánov - Luhačovice
36 : 28
28.8. 17:00
AM004
TJ D.Cerekev - H.Brod
24 : 32
27.8. 16:00
AM025
Žeravice - Napajedla
27 : 25
Žákovská liga starších žáků
30.4. 17:45
AO220
Talent A - Zubří A
18 : 27
30.4. 15:55
AO218
Handball Brno - Talent A
15 : 28
30.4. 15:00
AO217
Zubří A - Dukla A
26 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Luhačovice - SKH Polanka n.O
28 : 33
video
online
SK Velká Bystřice B - Vsetín
27 : 36
video
online
Uničov A - Šumperk
25 : 28
video
online
Holešov-Přerov - MHK Karviná
26 : 33
video
online
Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
29 : 28
video
online
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
36 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK Karviná
22
17
1
4
669 : 583
35
2
Vsetín
22
16
1
5
670 : 591
33
3
Rožnov p.R.
22
13
2
7
638 : 574
28
4
Šumperk
22
14
0
8
639 : 582
28
5
SKH Polanka n.O
22
14
0
8
609 : 555
28
6
Tatran Litovel B
22
11
2
9
624 : 645
24
7
Holešov-Přerov
22
11
0
11
677 : 684
22
8
L.Zubří
22
10
1
11
613 : 618
21
9
Pepino SKP F-M B
22
9
0
13
670 : 677
18
10
Luhačovice
22
5
1
16
644 : 759
11
11
Uničov A
22
5
0
17
610 : 696
10
12
SK Velká Bystřice B
22
3
0
19
597 : 696
6
Tabulka střelců
David Petrtýl
TJ Šumperk
189
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
169
Jan Dudek
MHK Karviná
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Šuba
Házená Uničov
44
David Petrtýl
TJ Šumperk
42
Jan Dudek
MHK Karviná
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Fibigr
Házená Uničov
52
Jan Pindej
MHK Karviná
44
Jan Dudek
MHK Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.