Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tomáš Kopřiva
Mateřský klub
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenci
23.4. 17:30
AG115
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
24 : 23
2.liga starší dorostenci JM
12.2. 17:00
AIA048
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
26 : 27
27.11. 15:00
AIA035
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
38 : 23
25.9. 14:00
AIA007
Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov
32 : 37
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
8.4. 17:00
AIC018
Bohunice - Zlín
37 : 30
8.4. 10:00
AIC017
Sokol Juliánov - HK Ivančice
28 : 40
10.3. 19:30
AIC002
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 32
1.liga mladší dorostenci
23.4. 15:30
AJ115
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
41 : 18
2.liga mladší dorostenci JČ
22.4. 19:00
AKA120
Sokol Žďár n. S. - Jiskra Havlíčkův Brod
38 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
2.4. 14:00
ALA108
SKKP Handball Brno - Sokolnice
31 : 27
19.3. 17:00
ALA096
Sokolnice - Hustopeče
37 : 28
19.3. 12:15
ALA093
Nové Bránice - Újezd u Brna
20 : 37
26.2. 13:30
ALA074
Sokol Telnice - Hustopeče
38 : 27
26.2. 10:00
ALA075
Újezd u Brna - Sokolnice
33 : 30
17.12. 17:00
ALA032
SKKP Handball Brno - Hustopeče
33 : 28
4.12. 13:00
ALA060
Újezd u Brna - Sokol Telnice
27 : 40
20.11. 12:15
ALA045
Nové Bránice - Hustopeče
22 : 27
12.11. 15:30
ALA038
Újezd u Brna - Sokol Juliánov
38 : 26
16.10. 13:00
ALA027
Újezd u Brna - Nové Bránice
43 : 29
9.10. 17:00
ALA021
SKKP Handball Brno - Sokol Telnice
21 : 33
2.10. 13:30
ALA017
Sokol Telnice - Sokolnice
42 : 30
25.9. 12:30
ALA009
Sokolnice - Újezd u Brna
34 : 31
18.9. 13:00
ALA005
Újezd u Brna - Hustopeče
39 : 42
2.liga mladší dorostenci SM
9.4. 12:30
ALB112
TJ Sokol Centrum Haná - Hranice
38 : 28
Český pohár mužů
11.9. 17:00
AM044
Juliánov - Luhačovice
36 : 28
28.8. 17:00
AM004
TJ D.Cerekev - H.Brod
24 : 32
27.8. 16:00
AM025
Žeravice - Napajedla
27 : 25
Žákovská liga starších žáků
30.4. 17:45
AO220
Talent A - Zubří A
18 : 27
30.4. 15:55
AO218
Handball Brno - Talent A
15 : 28
30.4. 15:00
AO217
Zubří A - Dukla A
26 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
video
online
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
video
online
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
video
online
TJ D.Cerekev - Třeboň
33 : 34
video
online
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
video
online
Praha 4 - H.Brod
38 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
22
19
1
2
675 : 499
39
2
TJ Lokomotiva Plzeň
22
17
2
3
631 : 518
36
3
Praha 4
22
17
1
4
676 : 585
35
4
Libčice n. Vlt.
22
13
0
9
597 : 493
26
5
Košutka
22
12
1
9
663 : 588
25
6
VŠ Plzeň
22
12
1
9
568 : 551
25
7
Třeboň
22
11
0
11
585 : 605
22
8
H.Brod
22
9
1
12
601 : 643
19
9
Zruč n.S.
22
7
1
14
528 : 617
15
10
Č.Budějovice
22
4
1
17
543 : 651
9
11
Sezimovo Ústí
22
3
1
18
492 : 635
7
12
TJ D.Cerekev
22
3
0
19
525 : 699
6
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
176
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
156
Jan Bednář
Sokol Vršovice
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
48
Martin Pražák
TJ Jiskra Třeboň
39
Lukáš Pína
Sokol Vršovice
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Voves
TJ Košutka
40
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
40
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.