Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Zdeněk Levíček
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
19.2. 15:00
AIA050
TJ Sokol Horka n.M. - HK Ivančice
15 : 44
12.2. 17:00
AIA048
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
26 : 27
11.2. 15:00
AIA047
HK Ivančice - HK Bystřice p.H.
49 : 31
27.11. 15:00
AIA035
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
38 : 23
30.10. 14:00
AIA028
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
19 : 42
25.9. 14:00
AIA007
Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov
32 : 37
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
8.4. 17:00
AIC018
Bohunice - Zlín
37 : 30
2.liga mladší dorostenci JČ
22.4. 19:00
AKA120
Sokol Žďár n. S. - Jiskra Havlíčkův Brod
38 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
2.4. 14:00
ALA108
SKKP Handball Brno - Sokolnice
31 : 27
25.3. 14:00
ALA097
Sokolnice - Sokol V. Meziříčí
48 : 29
19.3. 17:00
ALA096
Sokolnice - Hustopeče
37 : 28
19.3. 12:15
ALA093
Nové Bránice - Újezd u Brna
20 : 37
26.2. 13:30
ALA074
Sokol Telnice - Hustopeče
38 : 27
26.2. 10:00
ALA075
Újezd u Brna - Sokolnice
33 : 30
17.12. 17:00
ALA032
SKKP Handball Brno - Hustopeče
33 : 28
4.12. 13:00
ALA060
Újezd u Brna - Sokol Telnice
27 : 40
20.11. 12:15
ALA045
Nové Bránice - Hustopeče
22 : 27
16.10. 13:00
ALA027
Újezd u Brna - Nové Bránice
43 : 29
25.9. 12:30
ALA009
Sokolnice - Újezd u Brna
34 : 31
18.9. 13:00
ALA005
Újezd u Brna - Hustopeče
39 : 42
2.liga mladší dorostenci SM
9.4. 12:30
ALB112
TJ Sokol Centrum Haná - Hranice
38 : 28
17.2. 19:15
ALB069
TJ STM Olomouc - Litovel
23 : 29
Český pohár mužů
11.9. 17:00
AM044
Juliánov - Luhačovice
36 : 28
28.8. 17:00
AM004
TJ D.Cerekev - H.Brod
24 : 32
27.8. 16:00
AM025
Žeravice - Napajedla
27 : 25
Žákovská liga starších žáků
30.4. 17:45
AO220
Talent A - Zubří A
18 : 27
30.4. 15:55
AO218
Handball Brno - Talent A
15 : 28
30.4. 15:00
AO217
Zubří A - Dukla A
26 : 20
30.4. 12:15
AO214
Zubří A - Handball Brno
30 : 20
30.4. 11:20
AO213
Talent A - Sokol V. Meziříčí
25 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
video
online
Sokol Juliánov - HK Bystřice p.H.
38 : 26
video
online
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
video
online
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
14
13
0
1
519 : 282
26
2
Bohunice
14
11
0
3
472 : 364
22
3
Sokol Juliánov
14
9
0
5
434 : 388
18
4
HK Bystřice p.H.
14
8
0
6
451 : 459
16
5
Žeravice
14
7
0
7
440 : 431
14
6
TJ FS Napajedla
14
6
0
8
407 : 410
12
7
Sokol Sokolnice
14
1
0
13
335 : 475
2
8
TJ Sokol Horka n.M.
14
1
0
13
284 : 533
2
Tabulka střelců
Lukáš Popelka
Tatran Bohunice
105
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
105
Tomáš Petrovčín
HK Bystřice p.H.
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
18
Filip Suchánek
SK Žeravice
14
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Suchánek
SK Žeravice
26
Michal Němčák
TJ Sokol Horka n.M.
26
Vojtěch Hradský
Sokol Juliánov
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.