Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Vojtěch Beňuš
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.1.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.3. 13:35
AO196
Šťáhlavy - Lovosice
19 : 12
18.3. 12:40
AO195
Sokol N. Veselí A - Handball Brno
27 : 17
18.3. 11:45
AO194
Dukla B - Lovosice
29 : 19
18.3. 10:50
AO193
Handball Brno - Šťáhlavy
17 : 26
18.3. 09:55
AO192
Lovosice - Sokol N. Veselí A
14 : 30
21.1. 16:00
AO059
Talent A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 15
21.1. 14:00
AO057
HBC Strakonice - Talent A
15 : 29
21.1. 12:00
AO055
Talent A - Lovosice
26 : 12
21.1. 10:00
AO053
Lovosice - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 29
21.1. 08:00
AO051
Pepino SKP Fr.-Místek A - HBC Strakonice
23 : 15
Žákovská liga starších žaček
15.1. 15:00
AP068
DHK Most - Kobylisy II B
25 : 12
15.1. 14:00
AP067
Slavia - VŠ Plzeň A
25 : 5
15.1. 12:00
AP065
VŠ Plzeň A - Kobylisy II B
25 : 19
15.1. 10:00
AP063
Kobylisy II B - DHK Pardubice A
10 : 29
15.1. 08:00
AP061
DHK Pardubice A - Slavia
7 : 31
Přebor Prahy mužů
5.6. 20:45
BA055
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
34 : 29
31.5. 19:15
BA052
Slavia B - Chodov C
28 : 33
Přebor Prahy žen
15.6. 18:15
BB090
Astra C - Praha 4
20 : 12
25.5. 20:00
BB078
Astra B - SVŠ PLZEŇ B
23 : 22
25.5. 18:15
BB073
Astra C - SVŠ PLZEŇ B
25 : 20
18.5. 18:15
BB068
Astra C - Sokol Šťáhlavy
20 : 16
11.5. 18:15
BB064
Astra C - Střešovice A
23 : 22
4.5. 18:15
BB058
Praha 4 - Střešovice A
16 : 23
27.4. 18:15
BB069
SVŠ PLZEŇ B - Praha 4
25 : 17
Přebor Prahy starších žáků
26.3. 16:10
BC115
S.Vršovice - Dukla A
8 : 23
26.3. 12:40
BC109
Dukla A - Chodov
27 : 13
26.3. 11:30
BC107
Dukla C - Dukla B
16 : 25
26.3. 08:35
BC102
Dukla C - S.Vršovice
13 : 6
26.3. 08:00
BC101
Dukla A - Dukla B
14 : 18
25.2. 15:50
BC099
Chodov - Dukla C
13 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
video
online
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
252
Marek Monczka
HCB Karviná
183
Milan Kotrč .
HC Dukla Praha
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
54
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
46
Viktor Hastík
SKKP Handball Brno
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
88
Jan Brabec
HC Dukla Praha
82
Libor Hanisch
HCB Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.