Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.4. 17:30
AB124
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
27 : 31
22.4. 17:00
AB115
Dvůr Králové - SK Velká Bystřice
25 : 28
18.3. 17:00
AB091
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
32 : 28
19.2. 15:00
AB070
Liberec - HC Zlín
26 : 31
20.11. 16:00
AB047
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice 1921
24 : 30
12.11. 18:00
AB039
HBC Strakonice 1921 - Náchod
34 : 27
22.10. 17:00
AB031
Dvůr Králové - Liberec
29 : 20
25.9. 17:00
AB012
Chodov - Náchod
32 : 25
2 liga muži JZČ
6.5. 14:00
AC130
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
20.11. 18:00
AC044
TJ Lokomotiva Plzeň - Košutka
32 : 27
2.liga muži CD-baráž
20.5. 15:00
ACD002
S.Vršovice - Dukla B
26 : 23
2.liga muži SVČ
3.12. 15:00
AD058
Ml. Boleslav - Jablonec
29 : 24
23.10. 15:30
AD032
L.Vršovice - Jablonec
24 : 26
1.liga starší dorostenci
29.4. 13:30
AG124
Jičín - Talent Plzeň
26 : 26
20.11. 14:00
AG047
Talent Plzeň - HBC Strakonice 1921
24 : 19
12.11. 16:00
AG039
HBC Strakonice 1921 - Zubří
22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
23.10. 17:30
AH032
L.Vršovice - ELP Jablonec
31 : 25
25.9. 15:00
AH012
Chodov - Náchod
26 : 35
1.liga mladší dorostenci
29.4. 15:30
AJ124
Jičín - Talent Plzeň A
31 : 23
19.2. 13:00
AJ070
Liberec - HK Lovosice
39 : 34
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 15:00
AKB115
D.Králové - 1.HC Pardubice
32 : 25
18.3. 15:00
AKB091
D.Králové - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 27
22.10. 15:00
AKB031
D.Králové - TJ Sokol Úvaly
23 : 38
1.liga ženy
8.4. 12:30
AR114
HC Plzeň - H.Brod
28 : 24
5.3. 17:00
AR085
Kobylisy - Slavia VŠ Plzeň
26 : 34
12.2. 16:00
AR072
S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
31 : 33
4.12. 16:30
AR060
HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
25 : 26
2.liga ženy - západ
12.2. 18:00
AS072
S.Vršovice B - J.Hradec
21 : 37
1.liga starší dorostenky - západ
1.5. 14:00
AUA125
S.Vršovice - H.Brod
30 : 24
5.3. 19:00
AUA085
Kobylisy - DHC Plzeň
25 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Luhačovice - SKH Polanka n.O
28 : 33
video
online
SK Velká Bystřice B - Vsetín
27 : 36
video
online
Uničov A - Šumperk
25 : 28
video
online
Holešov-Přerov - MHK Karviná
26 : 33
video
online
Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
29 : 28
video
online
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
36 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK Karviná
22
17
1
4
669 : 583
35
2
Vsetín
22
16
1
5
670 : 591
33
3
Rožnov p.R.
22
13
2
7
638 : 574
28
4
Šumperk
22
14
0
8
639 : 582
28
5
SKH Polanka n.O
22
14
0
8
609 : 555
28
6
Tatran Litovel B
22
11
2
9
624 : 645
24
7
Holešov-Přerov
22
11
0
11
677 : 684
22
8
L.Zubří
22
10
1
11
613 : 618
21
9
Pepino SKP F-M B
22
9
0
13
670 : 677
18
10
Luhačovice
22
5
1
16
644 : 759
11
11
Uničov A
22
5
0
17
610 : 696
10
12
SK Velká Bystřice B
22
3
0
19
597 : 696
6
Tabulka střelců
David Petrtýl
TJ Šumperk
189
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
169
Jan Dudek
MHK Karviná
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Šuba
Házená Uničov
44
David Petrtýl
TJ Šumperk
42
Jan Dudek
MHK Karviná
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Fibigr
Házená Uničov
52
Jan Pindej
MHK Karviná
44
Jan Dudek
MHK Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.