Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
23.4. 17:00
AA162
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
23 : 29
26.3. 18:00
AA153
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
25 : 22
5.2. 10:15
AA091
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
29 : 29
4.12. 10:30
AA073
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
29 : 30
28.10. 17:00
AA053
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
32 : 26
12.10. 18:30
AA038
Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
31 : 29
10.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Cement Hranice
37 : 35
1.liga muži
13.11. 18:00
AB041
Jičín "B" - Sokol Ostrava
33 : 24
2.liga muži JM
16.10. 10:45
AE030
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
18.9. 17:00
AE004
Házená Tišnov - SK Kuřim
30 : 26
1.liga starší dorostenci
13.11. 16:00
AG041
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
1.liga mladší dorostenci
13.11. 14:00
AJ041
Jičín - HK Baník Most
30 : 31
2.liga mladší dorostenci JM
16.10. 09:00
ALA030
Hustopeče - Sokolnice
25 : 42
Český pohár žen
21.12. 18:00
AN027
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba
30 : 31
1.liga ženy
6.5. 17:00
AR130
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
29.4. 13:00
AR126
Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň
25 : 18
12.3. 16:00
AR094
Kunovice - Sokol V. Meziříčí
30 : 21
19.2. 15:00
AR077
Kunovice - HK Hodonín
22 : 25
25.9. 11:00
AR011
HK Hodonín - Kunovice
24 : 20
1.liga starší dorostenky 1-4
14.5. 15:00
AUF001
HK Hodonín - DHK Baník Most
21 : 23
W.H.I.L.
20.5. 17:30
AW222
Zora Olomouc - Sokol Poruba
26 : 21
19.4. 18:00
AW136
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba
22 : 22
1.4. 12:15
AW160
Baník Most - Slávia Partizánske
29 : 20
10.3. 17:30
AW144
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 30
11.2. 15:00
AW117
Sokol Písek - ŠKP Bratislava
32 : 26
28.1. 18:00
AW101
Sokol Poruba - Bemaco Prešov
29 : 26
19.11. 17:30
AW073
Zora Olomouc - Slávia Partizánske
26 : 25
22.10. 18:00
AW045
Sokol Poruba - SHK Veselí n.M.
20 : 16
3.9. 17:00
AW002
SHK Veselí n.M. - ŠKP Bratislava
31 : 23
ZL starší žáci
5.3. 13:30
ZC087
Zlín - Vsetín
40 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
video
online
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
252
Marek Monczka
HCB Karviná
183
Milan Kotrč .
HC Dukla Praha
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
54
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
46
Viktor Hastík
SKKP Handball Brno
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
88
Jan Brabec
HC Dukla Praha
82
Libor Hanisch
HCB Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.