Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Rozpis soutěže 2.liga muži SM
podzim - 1. kolo
17.9.2016
17:00
AF001
TJ Holešov-Přerov
-
Házená Uničov
Petr Ochmann
,
Petr Videcký
,
18.9.2016
10:30
AF002
SK Velká Bystřice B
-
MHK Karviná
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
18.9.2016
16:00
AF003
Tatran Litovel B
-
KH Zbrojovka Vsetín
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
17.9.2016
10:30
AF004
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Rožnov p.R.
Jindřich Berger
,
Petr Kremláček
,
17.9.2016
15:30
AF005
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
SKH Polanka n.O
Tomáš Fiala
,
Jaroslav Paululik
,
18.9.2016
10:30
AF006
TJ Šumperk
-
TJ Lesana Zubří
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
podzim - 2. kolo
24.9.2016
15:00
AF007
Házená Uničov
-
TJ Lesana Zubří
Adam Burďák
,
Jan Divácký
,
25.9.2016
16:00
AF008
SKH Polanka n.O
-
TJ Šumperk
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
24.9.2016
16:00
AF009
TJ Rožnov p.R.
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
25.9.2016
16:00
AF010
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Sokol Luhačovice
Zbyněk Horalík
,
Tomáš Kučerka
,
25.9.2016
14:30
AF011
MHK Karviná
-
Tatran Litovel B
Milan Pelech
,
Luboš Pavlíček
,
24.9.2016
17:00
AF012
TJ Holešov-Přerov
-
SK Velká Bystřice B
Jiří Novotný
,
Petr Ochmann
,
podzim - 3. kolo
2.10.2016
11:30
AF013
SK Velká Bystřice B
-
Házená Uničov
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
2.10.2016
17:00
AF014
Tatran Litovel B
-
TJ Holešov-Přerov
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
1.10.2016
10:30
AF015
TJ Sokol Luhačovice
-
MHK Karviná
Jan Divácký
,
Jaromír Krejčí
,
1.10.2016
17:00
AF016
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
KH Zbrojovka Vsetín
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
2.10.2016
10:30
AF017
TJ Šumperk
-
TJ Rožnov p.R.
Martin Hlavinka
,
Petr Ochmann
,
1.10.2016
17:00
AF018
TJ Lesana Zubří
-
SKH Polanka n.O
Vangelis Simu
,
Jaroslava Směšná
,
podzim - 4. kolo
8.10.2016
15:00
AF019
Házená Uničov
-
SKH Polanka n.O
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
8.10.2016
16:00
AF020
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Lesana Zubří
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
8.10.2016
17:00
AF021
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Šumperk
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
8.10.2016
16:00
AF022
MHK Karviná
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
9.10.2016
18:00
AF023
TJ Holešov-Přerov
-
TJ Sokol Luhačovice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
9.10.2016
10:30
AF024
SK Velká Bystřice B
-
Tatran Litovel B
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
podzim - 5. kolo
16.10.2016
16:00
AF025
Tatran Litovel B
-
Házená Uničov
Ladislav Planka
,
Petr Ochmann
,
15.10.2016
10:30
AF026
TJ Sokol Luhačovice
-
SK Velká Bystřice B
Adam Burďák
,
Jan Divácký
,
15.10.2016
17:00
AF027
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
TJ Holešov-Přerov
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
16.10.2016
10:30
AF028
TJ Šumperk
-
MHK Karviná
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
16.10.2016
17:00
AF029
TJ Lesana Zubří
-
KH Zbrojovka Vsetín
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
16.10.2016
16:30
AF030
SKH Polanka n.O
-
TJ Rožnov p.R.
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
podzim - 6. kolo
23.10.2016
15:00
AF031
Házená Uničov
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
23.10.2016
16:00
AF032
KH Zbrojovka Vsetín
-
SKH Polanka n.O
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
22.10.2016
10:30
AF033
MHK Karviná
-
TJ Lesana Zubří
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
23.10.2016
11:00
AF034
TJ Holešov-Přerov
-
TJ Šumperk
Kateřina Brzósková
,
Jiří Horák
,
23.10.2016
11:30
AF035
SK Velká Bystřice B
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
23.10.2016
16:00
AF036
Tatran Litovel B
-
TJ Sokol Luhačovice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
podzim - 7. kolo
13.11.2016
10:30
AF037
TJ Sokol Luhačovice
-
Házená Uničov
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
12.11.2016
17:30
AF038
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
Tatran Litovel B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
13.11.2016
10:30
AF039
TJ Šumperk
-
SK Velká Bystřice B
David Číhal
,
Ladislav Planka
,
13.11.2016
17:00
AF040
TJ Lesana Zubří
-
TJ Holešov-Přerov
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
13.11.2016
16:30
AF041
SKH Polanka n.O
-
MHK Karviná
Jaroslav Paululik
,
Luboš Pavlíček
,
12.11.2016
16:00
AF042
TJ Rožnov p.R.
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaroslava Směšná
,
Ladislav Planka
,
podzim - 8. kolo
19.11.2016
15:00
AF043
Házená Uničov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Adam Baader
,
Petr Ochmann
,
19.11.2016
10:30
AF044
MHK Karviná
-
TJ Rožnov p.R.
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
19.11.2016
17:00
AF045
TJ Holešov-Přerov
-
SKH Polanka n.O
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
19.11.2016
17:30
AF046
SK Velká Bystřice B
-
TJ Lesana Zubří
Jaromír Krejčí
,
Mojmír Valášek
,
20.11.2016
16:00
AF047
Tatran Litovel B
-
TJ Šumperk
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
20.11.2016
10:30
AF048
TJ Sokol Luhačovice
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
podzim - 9. kolo
27.11.2016
17:00
AF049
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
Házená Uničov
Pavel Friedel
,
Karolína Pavelová
,
27.11.2016
10:30
AF050
TJ Šumperk
-
TJ Sokol Luhačovice
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
27.11.2016
15:00
AF051
TJ Lesana Zubří
-
Tatran Litovel B
Mojmír Valášek
,
Jaromír Krejčí
,
27.11.2016
16:30
AF052
SKH Polanka n.O
-
SK Velká Bystřice B
Petr Jaroň
,
Jaroslav Paululik
,
27.11.2016
16:00
AF053
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Holešov-Přerov
Tomáš Fiala
,
Julio Pulido
,
27.11.2016
15:00
AF054
KH Zbrojovka Vsetín
-
MHK Karviná
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
podzim - 10. kolo
4.12.2016
12:00
AF055
Házená Uničov
-
MHK Karviná
Mojmír Valášek
,
Jaromír Krejčí
,
3.12.2016
17:00
AF056
TJ Holešov-Přerov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
4.12.2016
14:30
AF057
SK Velká Bystřice B
-
TJ Rožnov p.R.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
4.12.2016
17:00
AF058
Tatran Litovel B
-
SKH Polanka n.O
Jindřich Berger
,
Petr Kremláček
,
3.12.2016
12:30
AF059
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Lesana Zubří
Jan Divácký
,
Jaromír Krejčí
,
3.12.2016
15:00
AF060
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
TJ Šumperk
Jaroslav Paululik
,
Zbyněk Horalík
,
podzim - 11. kolo
10.12.2016
14:00
AF061
TJ Šumperk
-
Házená Uničov
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
10.12.2016
17:30
AF062
TJ Lesana Zubří
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Milan Pelech
,
Robert Vala
,
11.12.2016
16:30
AF063
SKH Polanka n.O
-
TJ Sokol Luhačovice
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
10.12.2016
10:30
AF064
TJ Rožnov p.R.
-
Tatran Litovel B
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
11.12.2016
15:00
AF065
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Velká Bystřice B
Petr Jaroň
,
Milan Pelech
,
10.12.2016
10:30
AF066
MHK Karviná
-
TJ Holešov-Přerov
Marcel Horsák
,
Pavel Švidernoch
,
jaro - 12. kolo
19.2.2017
15:00
AF067
Házená Uničov
-
TJ Holešov-Přerov
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
18.2.2017
10:30
AF068
MHK Karviná
-
SK Velká Bystřice B
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
18.2.2017
18:00
AF069
KH Zbrojovka Vsetín
-
Tatran Litovel B
Petr Jaroň
,
Jaromír Krejčí
,
18.2.2017
16:00
AF070
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Luhačovice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
19.2.2017
16:30
AF071
SKH Polanka n.O
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Jaroslav Paululik
,
Milan Pelech
,
19.2.2017
17:00
AF072
TJ Lesana Zubří
-
TJ Šumperk
Jaromír Krejčí
,
Robert Vala
,
jaro - 13. kolo
25.2.2017
17:00
AF073
TJ Lesana Zubří
-
Házená Uničov
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
26.2.2017
10:30
AF074
TJ Šumperk
-
SKH Polanka n.O
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
25.2.2017
17:00
AF075
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
TJ Rožnov p.R.
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
25.2.2017
10:30
AF076
TJ Sokol Luhačovice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
26.2.2017
17:00
AF077
Tatran Litovel B
-
MHK Karviná
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
26.2.2017
13:30
AF078
SK Velká Bystřice B
-
TJ Holešov-Přerov
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
jaro - 14. kolo
4.3.2017
13:00
AF079
Házená Uničov
-
SK Velká Bystřice B
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
5.3.2017
17:00
AF080
TJ Holešov-Přerov
-
Tatran Litovel B
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
4.3.2017
17:30
AF081
MHK Karviná
-
TJ Sokol Luhačovice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
5.3.2017
15:00
AF082
KH Zbrojovka Vsetín
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Radek Martiník
,
Karolína Pavelová
,
4.3.2017
16:00
AF083
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Šumperk
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
5.3.2017
16:30
AF084
SKH Polanka n.O
-
TJ Lesana Zubří
Jaroslav Paululik
,
Milan Pelech
,
jaro - 15. kolo
12.3.2017
14:45
AF085
SKH Polanka n.O
-
Házená Uničov
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
12.3.2017
17:00
AF086
TJ Lesana Zubří
-
TJ Rožnov p.R.
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
12.3.2017
10:30
AF087
TJ Šumperk
-
KH Zbrojovka Vsetín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
12.3.2017
17:00
AF088
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
MHK Karviná
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
11.3.2017
10:30
AF089
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Holešov-Přerov
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
12.3.2017
16:00
AF090
Tatran Litovel B
-
SK Velká Bystřice B
Arnošt Kramoliš
,
Ladislav Planka
,
jaro - 16. kolo
18.3.2017
18:00
AF091
Házená Uničov
-
Tatran Litovel B
Jiří Horák
,
Tomáš Petruška
,
19.3.2017
13:30
AF092
SK Velká Bystřice B
-
TJ Sokol Luhačovice
Roman Bauer
,
Petr Kremláček
,
18.3.2017
17:00
AF093
TJ Holešov-Přerov
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
18.3.2017
16:30
AF094
MHK Karviná
-
TJ Šumperk
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
19.3.2017
18:00
AF095
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Lesana Zubří
Zbyněk Horalík
,
Marcel Horsák
,
18.3.2017
14:00
AF096
TJ Rožnov p.R.
-
SKH Polanka n.O
Tomáš Fiala
,
Radomír Kuča
,
jaro - 17. kolo
25.3.2017
16:00
AF097
TJ Rožnov p.R.
-
Házená Uničov
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
26.3.2017
17:30
AF098
SKH Polanka n.O
-
KH Zbrojovka Vsetín
Radek Martiník
,
Karolína Pavelová
,
25.3.2017
10:30
AF099
TJ Lesana Zubří
-
MHK Karviná
Petr Jaroň
,
Milan Pelech
,
26.3.2017
10:30
AF100
TJ Šumperk
-
TJ Holešov-Přerov
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
25.3.2017
13:30
AF101
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
SK Velká Bystřice B
Radomír Kuča
,
Robert Vala
,
25.3.2017
10:30
AF102
TJ Sokol Luhačovice
-
Tatran Litovel B
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 18. kolo
1.4.2017
15:00
AF103
Házená Uničov
-
TJ Sokol Luhačovice
Martin Hlavinka
,
Milan Pelech
,
2.4.2017
16:00
AF104
Tatran Litovel B
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
2.4.2017
13:30
AF105
SK Velká Bystřice B
-
TJ Šumperk
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
2.4.2017
18:00
AF106
TJ Holešov-Přerov
-
TJ Lesana Zubří
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
1.4.2017
10:30
AF107
MHK Karviná
-
SKH Polanka n.O
Radek Martiník
,
Robert Vala
,
1.4.2017
17:30
AF108
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Rožnov p.R.
Jiří Horák
,
Tomáš Petruška
,
jaro - 19. kolo
8.4.2017
15:00
AF109
KH Zbrojovka Vsetín
-
Házená Uničov
Jaromír Krejčí
,
Martin Staněk
,
8.4.2017
14:00
AF110
TJ Rožnov p.R.
-
MHK Karviná
Jiří Horák
,
Tomáš Petruška
,
9.4.2017
16:00
AF111
SKH Polanka n.O
-
TJ Holešov-Přerov
Radomír Kuča
,
Jaroslav Paululik
,
9.4.2017
17:00
AF112
TJ Lesana Zubří
-
SK Velká Bystřice B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
9.4.2017
10:30
AF113
TJ Šumperk
-
Tatran Litovel B
Petr Jaroň
,
Radek Martiník
,
8.4.2017
17:30
AF114
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
TJ Sokol Luhačovice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
jaro - 20. kolo
22.4.2017
18:00
AF115
Házená Uničov
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
22.4.2017
10:30
AF116
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Šumperk
Pavla Macharáčková
,
Martin Staněk
,
23.4.2017
16:00
AF117
Tatran Litovel B
-
TJ Lesana Zubří
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
22.4.2017
15:30
AF118
SK Velká Bystřice B
-
SKH Polanka n.O
Vítězslav Koleček
,
Miloslav Krupa
,
22.4.2017
17:00
AF119
TJ Holešov-Přerov
-
TJ Rožnov p.R.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
22.4.2017
16:30
AF120
MHK Karviná
-
KH Zbrojovka Vsetín
Marcel Horsák
,
Radek Martiník
,
jaro - 21. kolo
29.4.2017
10:30
AF121
MHK Karviná
-
Házená Uničov
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
29.4.2017
15:00
AF122
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Holešov-Přerov
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
29.4.2017
16:00
AF123
TJ Rožnov p.R.
-
SK Velká Bystřice B
Jaroslav Paululik
,
Milan Pelech
,
30.4.2017
16:30
AF124
SKH Polanka n.O
-
Tatran Litovel B
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
30.4.2017
17:00
AF125
TJ Lesana Zubří
-
TJ Sokol Luhačovice
Vangelis Simu
,
Jaroslav Paululik
,
30.4.2017
10:30
AF126
TJ Šumperk
-
Pepino SKP Frýdek Místek B
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
jaro - 22. kolo
6.5.2017
16:00
AF127
Házená Uničov
-
TJ Šumperk
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
7.5.2017
17:30
AF128
Pepino SKP Frýdek Místek B
-
TJ Lesana Zubří
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
6.5.2017
10:30
AF129
TJ Sokol Luhačovice
-
SKH Polanka n.O
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
7.5.2017
16:00
AF130
Tatran Litovel B
-
TJ Rožnov p.R.
Roman Bauer
,
Petr Kremláček
,
6.5.2017
15:30
AF131
SK Velká Bystřice B
-
KH Zbrojovka Vsetín
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
6.5.2017
17:00
AF132
TJ Holešov-Přerov
-
MHK Karviná
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.