Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Rozpis soutěže 2.liga starší dorostenci Č
podzim - 1. kolo
18.9.2016
15:00
AH001
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Tomáš Kozler
,
Martin Zych
,
18.9.2016
11:30
AH002
HC TJ Náchod
-
Lokomotiva Louny
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
17.9.2016
15:00
AH003
TJ Sokol Bělá
-
Lokomotiva Vršovice
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
17.9.2016
15:00
AH004
TJ Dolní Cerekev
-
Liberec Handball
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
18.9.2016
15:30
AH005
1.HC Pardubice
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
18.9.2016
09:00
AH006
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
podzim - 2. kolo
24.9.2016
12:30
AH007
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Tomáš Měšťánek
,
Eva Voláková
,
29.10.2016
15:00
AH008
ElektroPraga Jablonec
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
25.9.2016
17:30
AH009
Liberec Handball
-
1.HC Pardubice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
25.9.2016
17:30
AH010
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Dolní Cerekev
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
24.9.2016
14:30
AH011
Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Bělá
Jiří Brejcha
,
Jan Dlouhý
,
25.9.2016
15:00
AH012
TJ JM Chodov
-
HC TJ Náchod
Bohumil Brůna
,
Radoslav Kavulič
,
podzim - 3. kolo
1.10.2016
13:00
AH013
HC TJ Náchod
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
1.10.2016
15:00
AH014
TJ Sokol Bělá
-
TJ JM Chodov
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
1.10.2016
15:00
AH015
TJ Dolní Cerekev
-
Lokomotiva Louny
Štěpán Kahoun
,
Zdeněk Tůma
,
2.10.2016
13:30
AH016
1.HC Pardubice
-
Lokomotiva Vršovice
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
1.10.2016
18:30
AH017
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
Liberec Handball
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
1.10.2016
13:00
AH018
TJ Kovofiniš Ledeč
-
ElektroPraga Jablonec
Petr Laštovička
,
Jiří Hosnedl
,
podzim - 4. kolo
8.10.2016
12:30
AH019
TJ Sokol Šťáhlavy
-
ElektroPraga Jablonec
Martin Polák
,
Martin Kasík
,
8.10.2016
16:00
AH020
Liberec Handball
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Tomáš Kozler
,
Martin Zych
,
9.10.2016
17:30
AH021
Lokomotiva Vršovice
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
5.11.2016
14:30
AH022
Lokomotiva Louny
-
1.HC Pardubice
Václav Chmelíř
,
Roman Smékal
,
9.10.2016
15:00
AH023
TJ JM Chodov
-
TJ Dolní Cerekev
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
9.10.2016
15:00
AH024
HC TJ Náchod
-
TJ Sokol Bělá
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
podzim - 5. kolo
15.10.2016
15:00
AH025
TJ Sokol Bělá
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
15.10.2016
15:00
AH026
TJ Dolní Cerekev
-
HC TJ Náchod
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
16.10.2016
14:00
AH027
1.HC Pardubice
-
TJ JM Chodov
Jaromír Halíř
,
Jiří Dolejší
,
16.10.2016
09:00
AH028
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Artl
,
Jiří Větrovský
,
15.10.2016
13:00
AH029
TJ Kovofiniš Ledeč
-
Lokomotiva Vršovice
Karel st. Hladký
,
Tomáš Zich
,
16.10.2016
15:00
AH030
ElektroPraga Jablonec
-
Liberec Handball
Jiří Motl
,
Vilém Novotný
,
podzim - 6. kolo
22.10.2016
12:30
AH031
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Liberec Handball
Radek Dvořák
,
Anna Schneiderová
,
23.10.2016
17:30
AH032
Lokomotiva Vršovice
-
ElektroPraga Jablonec
Martin Kasík
,
Bohumil Brůna
,
23.10.2016
14:30
AH033
Lokomotiva Louny
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
23.10.2016
15:00
AH034
TJ JM Chodov
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
23.10.2016
18:00
AH035
HC TJ Náchod
-
1.HC Pardubice
Jakub Janda
,
Oskar Kříženecký
,
22.10.2016
13:00
AH036
TJ Sokol Bělá
-
TJ Dolní Cerekev
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
podzim - 7. kolo
12.11.2016
15:00
AH037
TJ Dolní Cerekev
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Adam Beneš
,
Michal Dvořáček
,
13.11.2016
13:30
AH038
1.HC Pardubice
-
TJ Sokol Bělá
Oskar Kříženecký
,
Marta Sovová
,
13.11.2016
09:00
AH039
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
HC TJ Náchod
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
12.11.2016
13:00
AH040
TJ Kovofiniš Ledeč
-
TJ JM Chodov
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
12.11.2016
15:00
AH041
ElektroPraga Jablonec
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Lorenc
,
Lukáš Lehký
,
12.11.2016
12:30
AH042
Liberec Handball
-
Lokomotiva Vršovice
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
podzim - 8. kolo
19.11.2016
12:30
AH043
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Lokomotiva Vršovice
Tomáš Měšťánek
,
Eva Voláková
,
19.11.2016
11:00
AH044
Liberec Handball
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
20.11.2016
15:00
AH045
TJ JM Chodov
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
19.11.2016
11:00
AH046
HC TJ Náchod
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
19.11.2016
15:00
AH047
TJ Sokol Bělá
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
19.11.2016
15:00
AH048
TJ Dolní Cerekev
-
1.HC Pardubice
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
podzim - 9. kolo
27.11.2016
13:30
AH049
1.HC Pardubice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
27.11.2016
09:00
AH050
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Dolní Cerekev
Jaroslav Artl
,
Josef Gebauer
,
26.11.2016
13:00
AH051
TJ Kovofiniš Ledeč
-
TJ Sokol Bělá
Martin Studecký
,
27.11.2016
15:00
AH052
ElektroPraga Jablonec
-
HC TJ Náchod
Jiří Motl
,
Vilém Novotný
,
27.11.2016
17:30
AH053
Liberec Handball
-
TJ JM Chodov
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
27.11.2016
17:30
AH054
Lokomotiva Vršovice
-
Lokomotiva Louny
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
podzim - 10. kolo
3.12.2016
12:30
AH055
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Lokomotiva Louny
Tomáš Kozler
,
Martin Zych
,
4.12.2016
15:00
AH056
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
3.12.2016
13:00
AH057
HC TJ Náchod
-
Liberec Handball
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
3.12.2016
15:00
AH058
TJ Sokol Bělá
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Žďárský
,
Josef Gebauer
,
3.12.2016
15:00
AH059
TJ Dolní Cerekev
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Kamil Navrátil
,
Jan Kříženecký
,
4.12.2016
13:30
AH060
1.HC Pardubice
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Jakub Janda
,
Oskar Kříženecký
,
podzim - 11. kolo
11.12.2016
09:00
AH061
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
10.12.2016
13:00
AH062
TJ Kovofiniš Ledeč
-
1.HC Pardubice
Jakub Janda
,
Jan Kříženecký
,
10.12.2016
15:00
AH063
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Dolní Cerekev
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
10.12.2016
15:00
AH064
Liberec Handball
-
TJ Sokol Bělá
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
10.12.2016
17:30
AH065
Lokomotiva Vršovice
-
HC TJ Náchod
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
10.12.2016
14:30
AH066
Lokomotiva Louny
-
TJ JM Chodov
Vilém Novotný
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 12. kolo
18.2.2017
12:30
AH067
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ JM Chodov
Radek Dvořák
,
Eva Voláková
,
18.2.2017
14:30
AH068
Lokomotiva Louny
-
HC TJ Náchod
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
19.2.2017
17:30
AH069
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Sokol Bělá
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
19.2.2017
17:00
AH070
Liberec Handball
-
TJ Dolní Cerekev
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
18.2.2017
15:00
AH071
ElektroPraga Jablonec
-
1.HC Pardubice
Jaromír Halíř
,
Jiří Žďárský
,
18.2.2017
13:00
AH072
TJ Kovofiniš Ledeč
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
jaro - 13. kolo
25.2.2017
13:00
AH073
TJ Kovofiniš Ledeč
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jaromír Halíř
,
Vlastimil Vlk
,
26.2.2017
09:00
AH074
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
26.2.2017
13:30
AH075
1.HC Pardubice
-
Liberec Handball
Petr Laštovička
,
Jiří Dolejší
,
26.2.2017
15:00
AH076
TJ Dolní Cerekev
-
Lokomotiva Vršovice
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
25.2.2017
15:00
AH077
TJ Sokol Bělá
-
Lokomotiva Louny
Jakub Janda
,
Marek Řeháček
,
25.2.2017
11:00
AH078
HC TJ Náchod
-
TJ JM Chodov
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
jaro - 14. kolo
4.3.2017
12:30
AH079
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HC TJ Náchod
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
5.3.2017
15:00
AH080
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Bělá
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
12.2.2017
14:30
AH081
Lokomotiva Louny
-
TJ Dolní Cerekev
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
5.3.2017
17:30
AH082
Lokomotiva Vršovice
-
1.HC Pardubice
Jan Kříženecký
,
Jiří Motl
,
4.3.2017
17:00
AH083
Liberec Handball
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
4.3.2017
15:00
AH084
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
jaro - 15. kolo
11.3.2017
15:00
AH085
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
11.3.2017
13:00
AH086
TJ Kovofiniš Ledeč
-
Liberec Handball
Janis Aliapulios
,
Radek Seidl
,
12.2.2017
12:00
AH087
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
Lokomotiva Vršovice
Janis Aliapulios
,
Václav Škarda
,
12.3.2017
13:30
AH088
1.HC Pardubice
-
Lokomotiva Louny
Marek Bareš
,
Jan Kříženecký
,
11.3.2017
15:00
AH089
TJ Dolní Cerekev
-
TJ JM Chodov
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
11.3.2017
15:00
AH090
TJ Sokol Bělá
-
HC TJ Náchod
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
jaro - 16. kolo
19.3.2017
17:00
AH091
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Sokol Bělá
Kateřina Mrázová
,
Anna Schneiderová
,
18.3.2017
10:00
AH092
HC TJ Náchod
-
TJ Dolní Cerekev
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
19.3.2017
15:00
AH093
TJ JM Chodov
-
1.HC Pardubice
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
19.3.2017
14:30
AH094
Lokomotiva Louny
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
19.3.2017
17:30
AH095
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
19.3.2017
11:00
AH096
Liberec Handball
-
ElektroPraga Jablonec
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
jaro - 17. kolo
25.3.2017
17:00
AH097
Liberec Handball
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
25.3.2017
16:00
AH098
ElektroPraga Jablonec
-
Lokomotiva Vršovice
Jaromír Halíř
,
Jiří Žďárský
,
25.3.2017
13:00
AH099
TJ Kovofiniš Ledeč
-
Lokomotiva Louny
Jan Kříženecký
,
Jaroslav Artl
,
26.3.2017
13:00
AH100
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
TJ JM Chodov
Zdeněk Tůma
,
Tomáš Zich
,
26.3.2017
13:30
AH101
1.HC Pardubice
-
HC TJ Náchod
Patrik Beránek
,
Jaromír Halíř
,
25.3.2017
15:00
AH102
TJ Dolní Cerekev
-
TJ Sokol Bělá
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
jaro - 18. kolo
2.4.2017
15:00
AH103
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Dolní Cerekev
Kateřina Mrázová
,
Anna Schneiderová
,
1.4.2017
15:00
AH104
TJ Sokol Bělá
-
1.HC Pardubice
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
1.4.2017
11:00
AH105
HC TJ Náchod
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
2.4.2017
15:00
AH106
TJ JM Chodov
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
2.4.2017
14:30
AH107
Lokomotiva Louny
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Brejcha
,
Jan Dlouhý
,
2.4.2017
17:30
AH108
Lokomotiva Vršovice
-
Liberec Handball
Tomáš Měšťánek
,
Eva Voláková
,
jaro - 19. kolo
8.4.2017
17:30
AH109
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Aleš Podzimek
,
Jiří Žďárský
,
9.4.2017
16:00
AH110
Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
8.4.2017
15:00
AH111
ElektroPraga Jablonec
-
TJ JM Chodov
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
8.4.2017
13:00
AH112
TJ Kovofiniš Ledeč
-
HC TJ Náchod
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
9.4.2017
09:00
AH113
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Sokol Bělá
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
9.4.2017
13:30
AH114
1.HC Pardubice
-
TJ Dolní Cerekev
Josef Čapek
,
Štěpán Kahoun
,
jaro - 20. kolo
22.4.2017
12:30
AH115
TJ Sokol Šťáhlavy
-
1.HC Pardubice
Radek Dvořák
,
Václav Chmelíř
,
22.4.2017
15:00
AH116
TJ Dolní Cerekev
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Jiří Dolejší
,
Petr Laštovička
,
22.4.2017
15:00
AH117
TJ Sokol Bělá
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Jaromír Halíř
,
Vilém Novotný
,
22.4.2017
10:00
AH118
HC TJ Náchod
-
ElektroPraga Jablonec
Patrik Beránek
,
Jiří Dvořák
,
23.4.2017
15:00
AH119
TJ JM Chodov
-
Liberec Handball
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
22.4.2017
14:30
AH120
Lokomotiva Louny
-
Lokomotiva Vršovice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
jaro - 21. kolo
29.4.2017
14:30
AH121
Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
30.4.2017
17:30
AH122
Lokomotiva Vršovice
-
TJ JM Chodov
Jiří Brejcha
,
Jan Dlouhý
,
29.4.2017
16:00
AH123
Liberec Handball
-
HC TJ Náchod
Michael Haramul
,
Luděk Točík
,
29.4.2017
15:00
AH124
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Bělá
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
29.4.2017
09:30
AH125
TJ Kovofiniš Ledeč
-
TJ Dolní Cerekev
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
30.4.2017
09:00
AH126
Sp. MAS Sezimovo Ústí
-
1.HC Pardubice
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
jaro - 22. kolo
7.5.2017
12:30
AH127
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Sp. MAS Sezimovo Ústí
Radek Dvořák
,
Václav Chmelíř
,
7.5.2017
13:30
AH128
1.HC Pardubice
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Jaroslav Průžek
,
Jaroslav Artl
,
6.5.2017
15:00
AH129
TJ Dolní Cerekev
-
ElektroPraga Jablonec
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
6.5.2017
15:00
AH130
TJ Sokol Bělá
-
Liberec Handball
Vilém Novotný
,
Jan Dlouhý
,
6.5.2017
12:00
AH131
HC TJ Náchod
-
Lokomotiva Vršovice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
7.5.2017
15:00
AH132
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Louny
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.