Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Martin Šetlík
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.5.2019
Koučovaná utkání
Extraliga
20.5. 20:00
AA176
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
27 : 26
19.5. 17:00
AA175
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
28 : 23
14.5. 17:00
AA174
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
34 : 19
13.5. 18:00
AA173
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
22 : 24
22.4. 17:00
AA169
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
23 : 32
15.4. 17:00
AA167
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 23
14.4. 18:00
AA165
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
34 : 26
1.4. 18:00
AA141
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
24 : 27
26.3. 17:00
AA137
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
34 : 24
25.3. 18:00
AA133
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
26 : 23
15.3. 19:00
AA130
SKKP Handball Brno - M.A.T. Plzeň
26 : 34
11.3. 18:00
AA124
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
23 : 26
1.3. 20:15
AA117
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
35 : 26
25.2. 17:00
AA113
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
22 : 29
19.2. 10:30
AA104
M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
39 : 28
12.2. 10:30
AA102
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
25 : 25
8.2. 18:00
AA090
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
30 : 25
5.2. 10:15
AA091
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
29 : 29
10.12. 16:30
AA080
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
32 : 23
4.12. 10:30
AA077
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
33 : 20
26.11. 18:00
AA069
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
26 : 27
20.11. 10:30
AA064
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
34 : 20
13.11. 10:30
AA058
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
27 : 19
28.10. 10:30
AA051
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
28 : 25
23.10. 10:30
AA047
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 24
12.10. 18:30
AA038
Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
31 : 29
5.10. 17:00
AA036
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
41 : 25
28.9. 18:00
AA025
M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí
36 : 19
24.9. 10:30
AA024
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
31 : 29
21.9. 18:00
AA014
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
31 : 24
Další
Předchozí kola
podzim2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Zlín
24 : 39
video
online
Litovel - V. Bystřice
25 : 38
video
online
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
video
online
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
29 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
14
13
0
1
510 : 402
26
2
Zlín
14
10
0
4
391 : 337
20
3
Rožnov p.R.
14
9
0
5
389 : 350
18
4
SKH Polanka n.O.
14
9
0
5
406 : 367
18
5
Vsetín
14
5
0
9
417 : 457
10
6
HC Zubří "B"
14
5
0
9
445 : 489
10
7
Litovel
14
4
0
10
420 : 450
8
8
Olomouc
14
1
0
13
340 : 466
2
Tabulka střelců
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O.
116
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
114
David Číhal
Tatran Litovel
112
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
31
Jan Černocký
HC Zlín
22
Marek Titz
TJ STM Olomouc
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kolařík
HC Zlín
26
Lukáš Kubeša
SK Velká Bystřice
22
Jiří Kráčmar
Tatran Litovel
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.