Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Rozpis soutěže 2.liga starší dorostenci SM
podzim1 - 1. kolo
18.9.2016
16:00
AIB001
TJ STM Olomouc
-
KH Zbrojovka Vsetín
Adam Burďák
,
Jaroslava Směšná
,
18.9.2016
17:00
AIB002
HC Zubří "B"
-
TJ Rožnov p.R.
Zbyněk Horalík
,
Radek Martiník
,
17.9.2016
15:00
AIB003
Tatran Litovel
-
SKH Polanka n.O.
Ladislav Planka
,
Pavel Šestořád
,
18.9.2016
14:00
AIB004
HC Zlín
-
SK Velká Bystřice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
podzim1 - 2. kolo
25.9.2016
14:00
AIB005
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Velká Bystřice
Zbyněk Horalík
,
Tomáš Kučerka
,
25.9.2016
14:00
AIB006
SKH Polanka n.O.
-
HC Zlín
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
24.9.2016
14:00
AIB007
TJ Rožnov p.R.
-
Tatran Litovel
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
30.10.2016
11:00
AIB008
TJ STM Olomouc
-
HC Zubří "B"
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
podzim1 - 3. kolo
2.10.2016
17:00
AIB009
HC Zubří "B"
-
KH Zbrojovka Vsetín
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
5.11.2016
15:00
AIB010
Tatran Litovel
-
TJ STM Olomouc
Adéla Kummerová
,
Jaroslava Směšná
,
2.10.2016
12:00
AIB011
HC Zlín
-
TJ Rožnov p.R.
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
1.10.2016
15:30
AIB012
SK Velká Bystřice
-
SKH Polanka n.O.
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
podzim1 - 4. kolo
8.10.2016
15:00
AIB013
KH Zbrojovka Vsetín
-
SKH Polanka n.O.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
8.10.2016
14:00
AIB014
TJ Rožnov p.R.
-
SK Velká Bystřice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
9.10.2016
12:00
AIB015
TJ STM Olomouc
-
HC Zlín
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
9.10.2016
17:00
AIB016
HC Zubří "B"
-
Tatran Litovel
Jaroslav Paululik
,
Adam Ördögh
,
podzim1 - 5. kolo
15.10.2016
15:00
AIB017
Tatran Litovel
-
KH Zbrojovka Vsetín
Kristýna Kummerová
,
Petr Ochmann
,
16.10.2016
14:30
AIB018
HC Zlín
-
HC Zubří "B"
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
15.10.2016
15:30
AIB019
SK Velká Bystřice
-
TJ STM Olomouc
David Šlezingr
,
Milan Letev
,
16.10.2016
14:30
AIB020
SKH Polanka n.O.
-
TJ Rožnov p.R.
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
podzim1 - 6. kolo
23.10.2016
14:00
AIB021
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Rožnov p.R.
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
22.10.2016
13:00
AIB022
TJ STM Olomouc
-
SKH Polanka n.O.
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
23.10.2016
17:00
AIB023
HC Zubří "B"
-
SK Velká Bystřice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
22.10.2016
15:00
AIB024
Tatran Litovel
-
HC Zlín
Petr Ochmann
,
Pavel Šestořád
,
podzim1 - 7. kolo
12.11.2016
11:00
AIB025
HC Zlín
-
KH Zbrojovka Vsetín
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
12.11.2016
15:30
AIB026
SK Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
13.11.2016
14:30
AIB027
SKH Polanka n.O.
-
HC Zubří "B"
Jaroslav Paululik
,
Luboš Pavlíček
,
12.11.2016
14:00
AIB028
TJ Rožnov p.R.
-
TJ STM Olomouc
Jaroslava Směšná
,
Ladislav Planka
,
podzim2 - 8. kolo
20.11.2016
14:00
AIB029
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ STM Olomouc
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
29.11.2016
19:00
AIB030
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zubří "B"
Petr Jaroň
,
Radomír Kuča
,
6.11.2016
12:00
AIB031
SKH Polanka n.O.
-
Tatran Litovel
Julio Pulido
,
Jaroslav Paululik
,
19.11.2016
15:30
AIB032
SK Velká Bystřice
-
HC Zlín
Mojmír Valášek
,
Jaromír Krejčí
,
podzim2 - 9. kolo
26.11.2016
15:30
AIB033
SK Velká Bystřice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
27.11.2016
13:00
AIB034
HC Zlín
-
SKH Polanka n.O.
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
26.11.2016
15:00
AIB035
Tatran Litovel
-
TJ Rožnov p.R.
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
27.11.2016
17:00
AIB036
HC Zubří "B"
-
TJ STM Olomouc
Mojmír Valášek
,
Jaromír Krejčí
,
podzim2 - 10. kolo
3.12.2016
18:00
AIB037
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zubří "B"
Jan Divácký
,
Jaromír Krejčí
,
16.12.2016
18:30
AIB038
TJ STM Olomouc
-
Tatran Litovel
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
4.12.2016
17:30
AIB039
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zlín
Marcel Kosa
,
Milan Pelech
,
4.12.2016
09:00
AIB040
SKH Polanka n.O.
-
SK Velká Bystřice
Anna Pudichová
,
Radomír Kuča
,
podzim2 - 11. kolo
11.12.2016
12:45
AIB041
SKH Polanka n.O.
-
KH Zbrojovka Vsetín
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
10.12.2016
15:30
AIB042
SK Velká Bystřice
-
TJ Rožnov p.R.
Adéla Kummerová
,
Petr Ochmann
,
11.12.2016
10:00
AIB043
HC Zlín
-
TJ STM Olomouc
Jan Divácký
,
Jaromír Krejčí
,
14.12.2016
17:45
AIB044
Tatran Litovel
-
HC Zubří "B"
Pavel Šestořád
,
Ladislav Planka
,
podzim2 - 12. kolo
11.2.2017
15:00
AIB045
KH Zbrojovka Vsetín
-
Tatran Litovel
Jan Divácký
,
Josef Malina
,
11.2.2017
18:00
AIB046
HC Zubří "B"
-
HC Zlín
Milan Pelech
,
Anna Pudichová
,
12.2.2017
09:00
AIB047
TJ STM Olomouc
-
SK Velká Bystřice
Jiří Novotný
,
Jaroslava Směšná
,
11.2.2017
14:30
AIB048
TJ Rožnov p.R.
-
SKH Polanka n.O.
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
podzim2 - 13. kolo
18.2.2017
14:00
AIB049
TJ Rožnov p.R.
-
KH Zbrojovka Vsetín
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
19.2.2017
14:45
AIB050
SKH Polanka n.O.
-
TJ STM Olomouc
Jaroslav Paululik
,
Milan Pelech
,
19.2.2017
14:30
AIB051
SK Velká Bystřice
-
HC Zubří "B"
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
19.2.2017
14:30
AIB052
HC Zlín
-
Tatran Litovel
Jan Divácký
,
Josef Malina
,
podzim2 - 14. kolo
25.2.2017
15:00
AIB053
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zlín
Jan Divácký
,
Josef Malina
,
25.2.2017
16:00
AIB054
Tatran Litovel
-
SK Velká Bystřice
Martin Staněk
,
Josef Škroch
,
26.2.2017
17:30
AIB055
HC Zubří "B"
-
SKH Polanka n.O.
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
26.2.2017
16:00
AIB056
TJ STM Olomouc
-
TJ Rožnov p.R.
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.