Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Marián Hladík
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
115
Starty
2.liga muži JM
06.05. [AE127]
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
0 branek
30.04. [AE126]
Telnice - Napajedla
32 : 30
1 branek
23.04. [AE116]
Házená Tišnov - Telnice
43 : 44
4 branek
09.04. [AE113]
Telnice - Juliánov
37 : 27
2 branek
26.03. [AE100]
Telnice - Ivančice
37 : 33
0 branek
12.03. [AE087]
Telnice - Maloměřice
29 : 31
1 branek
04.03. [AE083]
SK Kuřim - Telnice
33 : 34
2 branek
26.02. [AE074]
Telnice - Hustopeče
31 : 41
0 branek
19.02. [AE072]
Sokol II.Prostějov - Telnice
32 : 28
3 branek
11.12. [AE061]
Telnice - Sokol V. Meziříčí
35 : 18
4 branek
04.12. [AE060]
Napajedla - Telnice
37 : 25
4 branek
20.11. [AE047]
Juliánov - Telnice
26 : 26
2 branek
13.11. [AE039]
Telnice - Bohunice
22 : 26
1 branek
22.10. [AE034]
Ivančice - Telnice
32 : 23
2 branek
25.09. [AE008]
Hustopeče - Telnice
35 : 24
1 branek
18.09. [AE006]
Telnice - Sokol II.Prostějov
37 : 25
4 branek
Jihomoravská liga mužů
04.06. [LA069]
Újezd u Brna - Hostěrádky
32 : 27
5 branek
04.06. [LA080]
Újezd u Brna - Třešť
32 : 29
7 branek
09.04. [LA054]
Újezd u Brna - Hostěrádky
30 : 31
11 branek
02.04. [LA052]
Nové Bránice - Újezd u Brna
34 : 24
3 branek
25.03. [LA045]
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 34
5 branek
19.03. [LA044]
Újezd u Brna - Bohunice B
35 : 29
4 branek
04.03. [LA031]
SHC Maloměřice B - Újezd u Brna
41 : 36
5 branek
04.12. [LA003]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
22 : 34
6 branek
30.10. [LA026]
Hostěrádky - Újezd u Brna
34 : 23
7 branek
23.10. [LA024]
Újezd u Brna - Nové Bránice
23 : 32
7 branek
16.10. [LA017]
Újezd u Brna - Sokolnice
24 : 41
5 branek
09.10. [LA016]
Bohunice B - Újezd u Brna
38 : 32
9 branek
02.10. [LA010]
Újezd u Brna - Třešť
36 : 35
10 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
video
online
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
video
online
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
video
online
TJ D.Cerekev - Třeboň
33 : 34
video
online
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
video
online
Praha 4 - H.Brod
38 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
22
19
1
2
675 : 499
39
2
TJ Lokomotiva Plzeň
22
17
2
3
631 : 518
36
3
Praha 4
22
17
1
4
676 : 585
35
4
Libčice n. Vlt.
22
13
0
9
597 : 493
26
5
Košutka
22
12
1
9
663 : 588
25
6
VŠ Plzeň
22
12
1
9
568 : 551
25
7
Třeboň
22
11
0
11
585 : 605
22
8
H.Brod
22
9
1
12
601 : 643
19
9
Zruč n.S.
22
7
1
14
528 : 617
15
10
Č.Budějovice
22
4
1
17
543 : 651
9
11
Sezimovo Ústí
22
3
1
18
492 : 635
7
12
TJ D.Cerekev
22
3
0
19
525 : 699
6
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
176
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
156
Jan Bednář
Sokol Vršovice
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
48
Martin Pražák
TJ Jiskra Třeboň
39
Lukáš Pína
Sokol Vršovice
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Voves
TJ Košutka
40
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
40
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.