Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Extraliga - baráž
Pavel Přikryl
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
131
Starty
2.liga muži JM
23.04. [AE120]
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
33 : 36
10 branek
08.04. [AE110]
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
27 : 28
5 branek
02.04. [AE107]
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
37 : 36
7 branek
19.03. [AE094]
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
35 : 26
7 branek
12.03. [AE088]
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
37 : 32
8 branek
05.03. [AE081]
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
39 : 34
7 branek
25.02. [AE077]
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
23 : 30
5 branek
19.02. [AE068]
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
33 : 27
7 branek
11.12. [AE066]
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
28 : 31
4 branek
03.12. [AE055]
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
30 : 31
4 branek
26.11. [AE054]
Maloměřice - Sokol Kostelec na Hané
37 : 27
5 branek
20.11. [AE044]
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
32 : 28
3 branek
13.11. [AE041]
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
37 : 27
4 branek
23.10. [AE033]
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
28 : 31
3 branek
16.10. [AE028]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 26
4 branek
09.10. [AE022]
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
29 : 24
4 branek
02.10. [AE015]
Házená Tišnov - Sokol Kostelec na Hané
31 : 32
3 branek
Český pohár mužů
21.12. [AM080]
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
28 : 30
0 branek
17.11. [AM073]
SK Velká Bystřice - HC ROBE Zubří
29 : 31
1 branek
28.09. [AM062]
Olomouc - HC ROBE Zubří
18 : 44
7 branek
Zpět
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
video
online
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
video
online
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
video
online
Dukla A - Karviná A
27 : 20
video
online
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
video
online
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
video
online
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
video
online
Karviná A - Náchod
27 : 22
video
online
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
video
online
Náchod - Dukla A
20 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
24
0
0
606 : 422
48
2
Dukla A
24
20
2
2
686 : 475
42
3
Pepino SKP Fr.-Místek A
24
20
1
3
578 : 412
41
4
Šťáhlavy
24
19
3
2
535 : 420
41
5
Sokol N. Veselí A
24
20
0
4
589 : 419
40
6
Talent A
24
18
4
2
588 : 450
40
7
V. Bystřice A
24
16
4
4
546 : 453
36
8
TJ STM Olomouc
24
15
2
7
507 : 409
32
9
Karviná A
24
14
1
9
608 : 451
29
10
Náchod
24
13
1
10
586 : 526
27
11
Házená Mělník
24
11
3
10
509 : 491
25
12
Most
24
11
2
11
501 : 478
24
13
Dukla B
24
11
2
11
517 : 498
24
14
Žeravice
24
11
1
12
545 : 531
23
15
TJ Cement Hranice A
24
9
2
13
544 : 572
20
16
Třeboň
24
9
1
14
436 : 491
19
17
Handball Brno
24
8
1
15
542 : 605
17
18
U. Hradiště
24
8
0
16
514 : 577
16
19
Jičín
24
7
0
17
497 : 631
14
20
Zlín
24
6
1
17
465 : 522
13
21
HBC Strakonice
24
6
0
18
364 : 472
12
22
Sokol V. Meziříčí
24
4
1
19
407 : 591
9
23
Liberec
24
3
0
21
452 : 629
6
24
Pardubice
24
1
0
23
393 : 697
2
25
Lovosice
24
0
0
24
379 : 672
0
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice A
261
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
243
Leonard Kaplan
Talent Škoda JS Plzeň A
233
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
36
Daniel Sova
TJ STM Olomouc
36
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
38
Daniel Matula
Liberec Handball
36
Tomáš Kapitánik
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.