Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Rozpis soutěže
nadstavba jaro E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jakub Horký
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
71
Starty
2.liga muži JM
07.05. [AE129]
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
6 branek
29.04. [AE125]
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
29 : 33
5 branek
23.04. [AE116]
Házená Tišnov - Telnice
43 : 44
5 branek
09.04. [AE114]
Napajedla - Házená Tišnov
48 : 37
1 branek
01.04. [AE103]
Sokol V. Meziříčí - Házená Tišnov
43 : 27
6 branek
26.03. [AE102]
Házená Tišnov - Juliánov
39 : 39
5 branek
19.03. [AE092]
Bohunice - Házená Tišnov
27 : 30
5 branek
12.03. [AE089]
Házená Tišnov - Ivančice
33 : 27
2 branek
05.03. [AE081]
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
39 : 34
3 branek
26.02. [AE076]
Házená Tišnov - Maloměřice
28 : 27
0 branek
18.02. [AE070]
SK Kuřim - Házená Tišnov
36 : 23
7 branek
26.11. [AE050]
Telnice - Házená Tišnov
33 : 33
5 branek
20.11. [AE048]
Házená Tišnov - Napajedla
41 : 25
3 branek
23.10. [AE036]
Juliánov - Házená Tišnov
43 : 44
5 branek
16.10. [AE026]
Házená Tišnov - Bohunice
32 : 31
3 branek
08.10. [AE023]
Ivančice - Házená Tišnov
42 : 29
5 branek
02.10. [AE015]
Házená Tišnov - Sokol Kostelec na Hané
31 : 32
1 branek
24.09. [AE010]
Maloměřice - Házená Tišnov
31 : 32
4 branek
Předchozí kola
jaro 2 - 6. kolo - výsledky
video
online
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
33 : 21
video
online
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
8
8
0
0
288 : 181
16
2
TJ FS Napajedla
8
5
1
2
213 : 181
11
3
Olomouc
8
3
1
4
193 : 193
7
4
Sokol Sokolnice
8
2
0
6
192 : 239
4
5
TJ Sokol Horka n.M.
8
1
0
7
174 : 266
2
Tabulka střelců
Marek Titz
TJ STM Olomouc
71
Vojtěch Vysoudil
TJ Sokol Horka n.M.
58
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Titz
TJ STM Olomouc
11
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
10
Vojtěch Vysoudil
TJ Sokol Horka n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Němčák
TJ Sokol Horka n.M.
18
Martin Němec
TJ Sokol Horka n.M.
14
Libor Vykydal
TJ Sokol Horka n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.