Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Dominik Ženatý
Post
Mateřský klub
SKKP Handball Brno
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
0
Starty
Extraliga
10.09. [AA009]
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 26
0 branek
04.09. [AA004]
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
25 : 21
0 branek
2.liga muži JM
07.05. [AE129]
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
0 branek
29.04. [AE125]
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
29 : 33
0 branek
23.04. [AE116]
Házená Tišnov - Telnice
43 : 44
0 branek
09.04. [AE114]
Napajedla - Házená Tišnov
48 : 37
0 branek
12.03. [AE089]
Házená Tišnov - Ivančice
33 : 27
0 branek
05.03. [AE081]
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
39 : 34
0 branek
26.02. [AE076]
Házená Tišnov - Maloměřice
28 : 27
0 branek
18.02. [AE070]
SK Kuřim - Házená Tišnov
36 : 23
0 branek
03.12. [AE059]
Házená Tišnov - Sokol II.Prostějov
31 : 32
0 branek
26.11. [AE050]
Telnice - Házená Tišnov
33 : 33
0 branek
20.11. [AE048]
Házená Tišnov - Napajedla
41 : 25
0 branek
13.11. [AE037]
Házená Tišnov - Sokol V. Meziříčí
35 : 23
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Spartak Příbram - Jiskra Havlíčkův Brod
nezadáno
video
online
Sokol Vršovice A - Sokol Žďár n. S.
39 : 42
video
online
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
32 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
14
13
0
1
526 : 363
26
2
Sokol Šťáhlavy
14
12
0
2
449 : 379
24
3
Talent Plzeň "B"
14
9
0
5
424 : 380
18
4
HBC Strakonice
14
7
1
6
431 : 397
15
5
Sokol Vršovice A
14
7
0
7
458 : 392
14
6
TJ Loko Č.Budějovice
14
3
0
11
402 : 569
6
7
Jiskra Havlíčkův Brod
14
2
1
11
355 : 469
5
8
Třeboň
14
2
0
12
317 : 413
4
9
TJ Spartak Příbram
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Pavel Ondrouch
Jiskra Havlíčkův Brod
134
Filip Benda
TJ Loko České Budějovice
111
Lukáš Kořínek
TJ Loko České Budějovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Ondrouch
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Filip Benda
TJ Loko České Budějovice
12
Martin Maleček
Sokol Vršovice A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Jestříbek
Sokol Vršovice A
40
Lukáš Beran
Jiskra Havlíčkův Brod
32
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.