Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jakub Vavrys
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Luhačovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
49
Starty
2.liga muži SM
06.05. [AF129]
Luhačovice - SKH Polanka n.O
28 : 33
0 branek
30.04. [AF125]
L.Zubří - Luhačovice
27 : 32
3 branek
22.04. [AF116]
Luhačovice - Šumperk
28 : 37
0 branek
01.04. [AF103]
Uničov A - Luhačovice
39 : 32
2 branek
25.03. [AF102]
Luhačovice - Tatran Litovel B
28 : 27
3 branek
19.03. [AF092]
SK Velká Bystřice B - Luhačovice
34 : 36
2 branek
11.03. [AF089]
Luhačovice - Holešov-Přerov
35 : 34
2 branek
04.03. [AF081]
MHK Karviná - Luhačovice
38 : 25
2 branek
18.02. [AF070]
Rožnov p.R. - Luhačovice
31 : 22
0 branek
11.12. [AF063]
SKH Polanka n.O - Luhačovice
31 : 33
0 branek
03.12. [AF059]
Luhačovice - L.Zubří
29 : 37
1 branek
27.11. [AF050]
Šumperk - Luhačovice
32 : 25
5 branek
13.11. [AF037]
Luhačovice - Uničov A
34 : 36
0 branek
23.10. [AF036]
Tatran Litovel B - Luhačovice
30 : 30
0 branek
15.10. [AF026]
Luhačovice - SK Velká Bystřice B
28 : 34
0 branek
01.10. [AF015]
Luhačovice - MHK Karviná
33 : 43
0 branek
2.liga starší dorostenci JM
26.02. [AIA053]
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
2 branek
19.02. [AIA052]
TJ FS Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 25
3 branek
12.02. [AIA046]
Bohunice - TJ FS Napajedla
27 : 24
2 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
06.05. [AIE025]
Litovel - TJ FS Napajedla
36 : 23
2 branek
23.04. [AIE019]
Olomouc - TJ FS Napajedla
27 : 27
3 branek
09.04. [AIE016]
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
33 : 21
6 branek
26.03. [AIE010]
TJ FS Napajedla - Litovel
24 : 28
5 branek
04.03. [AIE001]
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
22 : 37
6 branek
Český pohár mužů
11.09. [AM044]
Juliánov - Luhačovice
36 : 28
0 branek
03.09. [AM019]
Luhačovice - Ivančice
22 : 21
0 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - L.Vršovice
33 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá - Liberec
40 : 31
video
online
TJ D.Cerekev - ELP Jablonec
19 : 35
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 23
video
online
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
video
online
Chodov - Loko Louny
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Šťáhlavy
22
19
1
2
686 : 467
39
2
Loko Louny
22
18
1
3
638 : 464
37
3
1.HC Pardubice
22
18
0
4
728 : 533
36
4
Náchod
22
15
1
6
678 : 566
31
5
Chodov
22
11
2
9
729 : 634
24
6
Liberec
22
9
4
9
644 : 653
22
7
TJ Sokol Bělá
22
10
1
11
580 : 590
21
8
Sp.MAS Sezimovo Ústí
22
10
1
11
591 : 635
21
9
ZJ Kovofiniš Ledeč
22
7
1
14
545 : 628
15
10
ELP Jablonec
22
4
0
18
576 : 765
8
11
L.Vršovice
22
2
2
18
458 : 635
6
12
TJ D.Cerekev
22
2
0
20
425 : 708
4
Tabulka střelců
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
186
Zbyšek Zůbek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
169
Jaromír Pour
Lokomotiva Louny
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
36
Milan Šedivec
TJ Sokol Šťáhlavy
31
Dan Hes
TJ Kovofiniš Ledeč
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
50
Petr Šimek
TJ Sokol Šťáhlavy
50
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.