Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Zbyšek Zůbek
Post
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
197
Starty
2 liga muži JZČ
07.05. [AC127]
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
3 branek
30.04. [AC126]
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
18 : 21
3 branek
22.04. [AC116]
TJ D.Cerekev - Sezimovo Ústí
20 : 27
3 branek
09.04. [AC113]
Sezimovo Ústí - Libčice n. Vlt.
24 : 22
2 branek
01.04. [AC105]
Praha 4 - Sezimovo Ústí
35 : 29
0 branek
26.03. [AC100]
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
17 : 34
0 branek
12.03. [AC087]
Sezimovo Ústí - H.Brod
25 : 28
2 branek
26.02. [AC074]
Sezimovo Ústí - Třeboň
26 : 31
1 branek
19.02. [AC072]
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
29 : 18
0 branek
11.12. [AC061]
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
19 : 25
1 branek
27.11. [AC050]
Sezimovo Ústí - TJ D.Cerekev
24 : 27
3 branek
20.11. [AC047]
Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí
32 : 18
1 branek
13.11. [AC039]
Sezimovo Ústí - Praha 4
20 : 30
1 branek
16.10. [AC028]
Sezimovo Ústí - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 28
3 branek
30.09. [AC017]
Sezimovo Ústí - Košutka
25 : 31
1 branek
24.09. [AC008]
Třeboň - Sezimovo Ústí
26 : 22
0 branek
18.09. [AC006]
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
25 : 21
1 branek
2.liga starší dorostenci Č
07.05. [AH127]
TJ Sokol Šťáhlavy - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 23
8 branek
30.04. [AH126]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice
25 : 34
12 branek
22.04. [AH116]
TJ D.Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
21 : 26
5 branek
09.04. [AH113]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Bělá
27 : 23
12 branek
01.04. [AH105]
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
33 : 23
10 branek
26.03. [AH100]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
40 : 35
11 branek
19.03. [AH094]
Loko Louny - Sp.MAS Sezimovo Ústí
32 : 21
3 branek
04.03. [AH083]
Liberec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 30
3 branek
26.02. [AH074]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec
33 : 21
6 branek
18.02. [AH072]
ZJ Kovofiniš Ledeč - Sp.MAS Sezimovo Ústí
26 : 26
11 branek
12.02. [AH087]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - L.Vršovice
31 : 28
9 branek
11.12. [AH061]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Šťáhlavy
21 : 31
8 branek
04.12. [AH060]
1.HC Pardubice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
41 : 22
10 branek
Další
Předchozí kola
podzim2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
video
online
Sokol Juliánov - HK Bystřice p.H.
38 : 26
video
online
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
video
online
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
14
13
0
1
519 : 282
26
2
Bohunice
14
11
0
3
472 : 364
22
3
Sokol Juliánov
14
9
0
5
434 : 388
18
4
HK Bystřice p.H.
14
8
0
6
451 : 459
16
5
Žeravice
14
7
0
7
440 : 431
14
6
TJ FS Napajedla
14
6
0
8
407 : 410
12
7
Sokol Sokolnice
14
1
0
13
335 : 475
2
8
TJ Sokol Horka n.M.
14
1
0
13
284 : 533
2
Tabulka střelců
Lukáš Popelka
Tatran Bohunice
105
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
105
Tomáš Petrovčín
HK Bystřice p.H.
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
18
Filip Suchánek
SK Žeravice
14
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Suchánek
SK Žeravice
26
Michal Němčák
TJ Sokol Horka n.M.
26
Vojtěch Hradský
Sokol Juliánov
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.