Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jan Skřehot
Post
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
238
Starty
2.liga muži SM
09.04. [AF111]
SKH Polanka n.O - Holešov-Přerov
31 : 25
6 branek
26.03. [AF098]
SKH Polanka n.O - Vsetín
35 : 26
7 branek
18.03. [AF096]
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
27 : 24
7 branek
11.12. [AF063]
SKH Polanka n.O - Luhačovice
31 : 33
7 branek
04.12. [AF058]
Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O
21 : 28
5 branek
1.liga starší dorostenci
07.05. [AG128]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
4 branek
30.04. [AG126]
HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 30
1 branek
08.04. [AG114]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 21
5 branek
02.04. [AG104]
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 19
1 branek
03.12. [AG060]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
28 : 25
4 branek
27.11. [AG049]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20 : 28
1 branek
20.11. [AG048]
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 14
6 branek
12.11. [AG038]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
7 branek
23.10. [AG035]
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
2 branek
15.10. [AG027]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
22 : 42
0 branek
09.10. [AG022]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
5 branek
24.09. [AG009]
TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
17 : 23
3 branek
2.liga starší dorostenci SM
26.02. [AIB055]
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
29 : 33
8 branek
19.02. [AIB050]
SKH Polanka n.O. - Olomouc
31 : 11
5 branek
11.12. [AIB041]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
25 : 30
11 branek
04.12. [AIB040]
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
31 : 37
16 branek
27.11. [AIB034]
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
12 branek
13.11. [AIB027]
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
33 : 26
9 branek
06.11. [AIB031]
SKH Polanka n.O. - Litovel
41 : 34
14 branek
22.10. [AIB022]
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
7 branek
16.10. [AIB020]
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
17 : 27
3 branek
08.10. [AIB013]
Vsetín - SKH Polanka n.O.
27 : 32
14 branek
01.10. [AIB012]
V. Bystřice - SKH Polanka n.O.
34 : 26
5 branek
17.09. [AIB003]
Litovel - SKH Polanka n.O.
31 : 38
12 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
08.05. [AID030]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
28 : 26
11 branek
Další
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
17 : 21
Tabulka střelců
Michal Tonar
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
29
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
28
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
27
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
13
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
12
Libor Horut
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Hrabec
TJ Fatra Slavia Napajedla
20
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
18
Radek Mézl
SK Velká Bystřice-PORR
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.