Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Rozpis soutěže
nadstavba jaro E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Daniel Igenyes
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
129
Starty
1.liga starší dorostenci
06.05. [AG132]
Dukla - Sokol Ostrava
36 : 23
1 branek
30.04. [AG121]
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
5 branek
19.04. [AG120]
Sokol Ostrava - Kopřivnice
35 : 31
0 branek
02.04. [AG107]
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
1 branek
19.03. [AG094]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
33 : 30
0 branek
12.03. [AG088]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
28 : 28
0 branek
04.03. [AG081]
Sokol Ostrava - HK Lovosice
31 : 22
0 branek
19.02. [AG068]
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
3 branek
11.12. [AG066]
Sokol Ostrava - Dukla
14 : 48
0 branek
26.11. [AG054]
Kopřivnice - Sokol Ostrava
30 : 14
1 branek
20.11. [AG044]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Úvaly
28 : 21
0 branek
1.liga mladší dorostenci
23.04. [AJ115]
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
41 : 18
0 branek
05.03. [AJ082]
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
33 : 21
0 branek
25.02. [AJ075]
Pepino SKP F-M - Liberec
35 : 33
4 branek
2.liga mladší dorostenci SM
30.04. [ALB121]
Sokol Ostrava - Házená Uničov
45 : 28
3 branek
21.04. [ALB120]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
38 : 40
7 branek
08.04. [ALB110]
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
35 : 30
8 branek
05.04. [ALB107]
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
43 : 29
11 branek
26.03. [ALB099]
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
39 : 26
7 branek
12.03. [ALB088]
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
43 : 39
10 branek
04.03. [ALB081]
Sokol Ostrava - Zlín
35 : 40
9 branek
26.02. [ALB077]
Litovel - Sokol Ostrava
28 : 29
8 branek
22.02. [ALB068]
Sokol Ostrava - Hranice
37 : 27
8 branek
04.12. [ALB055]
Házená Uničov - Sokol Ostrava
30 : 37
2 branek
27.11. [ALB054]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
35 : 28
3 branek
20.11. [ALB044]
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
35 : 27
10 branek
13.11. [ALB041]
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
31 : 35
9 branek
23.10. [ALB033]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 37
6 branek
09.10. [ALB022]
Sokol Ostrava - TJ Nový Jičín
36 : 31
2 branek
25.09. [ALB011]
Sokol Ostrava - Litovel
36 : 29
8 branek
Další
Předchozí kola
jaro 2 - 6. kolo - výsledky
video
online
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
33 : 21
video
online
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
8
8
0
0
288 : 181
16
2
TJ FS Napajedla
8
5
1
2
213 : 181
11
3
Olomouc
8
3
1
4
193 : 193
7
4
Sokol Sokolnice
8
2
0
6
192 : 239
4
5
TJ Sokol Horka n.M.
8
1
0
7
174 : 266
2
Tabulka střelců
Marek Titz
TJ STM Olomouc
71
Vojtěch Vysoudil
TJ Sokol Horka n.M.
58
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Titz
TJ STM Olomouc
11
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
10
Vojtěch Vysoudil
TJ Sokol Horka n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Němčák
TJ Sokol Horka n.M.
18
Martin Němec
TJ Sokol Horka n.M.
14
Libor Vykydal
TJ Sokol Horka n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.