Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Rozpis soutěže
nadstavba jaro
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
René Galdia
Post
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
151
Starty
2.liga starší dorostenci SM
26.02. [AIB055]
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
29 : 33
5 branek
19.02. [AIB050]
SKH Polanka n.O. - Olomouc
31 : 11
3 branek
11.12. [AIB041]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
25 : 30
0 branek
04.12. [AIB040]
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
31 : 37
2 branek
27.11. [AIB034]
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
2 branek
13.11. [AIB027]
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
33 : 26
0 branek
06.11. [AIB031]
SKH Polanka n.O. - Litovel
41 : 34
3 branek
22.10. [AIB022]
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
1 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
26.03. [AID011]
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
43 : 20
2 branek
05.03. [AID001]
SKH Polanka n.O. - HK Bystřice p.H.
34 : 22
1 branek
1.liga mladší dorostenci
29.04. [AJ126]
V. Bystřice - Pepino SKP F-M
28 : 35
0 branek
12.03. [AJ088]
Pepino SKP F-M - HK Baník Most
38 : 28
2 branek
03.12. [AJ060]
Pepino SKP F-M - V. Bystřice
37 : 28
3 branek
20.11. [AJ048]
HK Lovosice - Pepino SKP F-M
35 : 31
1 branek
23.10. [AJ035]
Zubří - Pepino SKP F-M
33 : 31
0 branek
15.10. [AJ027]
Pepino SKP F-M - Dukla
26 : 25
0 branek
09.10. [AJ022]
HK Baník Most - Pepino SKP F-M
22 : 28
1 branek
17.09. [AJ005]
Pepino SKP F-M - Jičín
28 : 27
0 branek
2.liga mladší dorostenci SM
30.04. [ALB124]
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 39
1 branek
24.04. [ALB118]
Hranice - SKH Polanka n.O.
44 : 35
9 branek
26.03. [ALB098]
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 31
4 branek
12.03. [ALB085]
SKH Polanka n.O. - Házená Uničov
47 : 35
10 branek
05.03. [ALB084]
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 40
11 branek
19.02. [ALB071]
SKH Polanka n.O. - TJ Nový Jičín
40 : 38
17 branek
11.12. [ALB063]
SKH Polanka n.O. - Zlín
29 : 41
8 branek
04.12. [ALB058]
Litovel - SKH Polanka n.O.
40 : 36
9 branek
23.11. [ALB052]
SKH Polanka n.O. - Hranice
35 : 29
5 branek
13.11. [ALB041]
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
31 : 35
6 branek
22.10. [ALB032]
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
35 : 34
8 branek
16.10. [ALB030]
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
32 : 30
10 branek
Další
Předchozí kola
jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
29 : 32
video
online
HK Ivančice - Bohunice
42 : 26
video
online
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
10
9
1
0
376 : 284
19
2
V. Bystřice
10
7
1
2
380 : 311
15
3
Zlín
10
3
2
5
283 : 289
8
4
Bohunice
10
4
0
6
308 : 343
8
5
Sokol Juliánov
10
2
1
7
282 : 355
5
6
Rožnov p.R.
10
2
1
7
262 : 309
5
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
76
Vojtěch Hradský
Sokol Juliánov
76
Tomáš Prošvic
SK Velká Bystřice
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Houser
HK Ivančice
15
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
12
Radek Dosoudil
SK Velká Bystřice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
16
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
16
Lukáš Popelka
Tatran Bohunice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.