Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Rozpis soutěže
nadstavba jaro
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jan Goč
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
137
Starty
2.liga starší dorostenci SM
26.02. [AIB056]
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
8 branek
19.02. [AIB050]
SKH Polanka n.O. - Olomouc
31 : 11
4 branek
12.02. [AIB047]
Olomouc - V. Bystřice
25 : 37
1 branek
16.12. [AIB038]
Olomouc - Litovel
27 : 37
5 branek
11.12. [AIB043]
Zlín - Olomouc
39 : 14
0 branek
27.11. [AIB036]
HC Zubří "B" - Olomouc
39 : 32
2 branek
20.11. [AIB029]
Vsetín - Olomouc
33 : 27
4 branek
12.11. [AIB028]
Rožnov p.R. - Olomouc
26 : 21
2 branek
18.09. [AIB001]
Olomouc - Vsetín
39 : 21
2 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
07.05. [AIE026]
TJ Sokol Horka n.M. - Olomouc
18 : 25
6 branek
29.04. [AIE024]
Litovel - Olomouc
47 : 28
4 branek
23.04. [AIE019]
Olomouc - TJ FS Napajedla
27 : 27
8 branek
01.04. [AIE014]
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
3 branek
26.03. [AIE011]
Olomouc - TJ Sokol Horka n.M.
36 : 17
2 branek
19.03. [AIE009]
Olomouc - Litovel
23 : 29
3 branek
2.liga mladší dorostenci SM
07.05. [ALB131]
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
2 branek
21.04. [ALB120]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
38 : 40
6 branek
09.04. [ALB109]
TJ STM Olomouc - Házená Uničov
45 : 32
9 branek
01.04. [ALB108]
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
25 : 32
3 branek
26.03. [ALB098]
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 31
8 branek
19.03. [ALB095]
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 42
5 branek
05.03. [ALB082]
TJ STM Olomouc - TJ Nový Jičín
48 : 43
12 branek
17.02. [ALB069]
TJ STM Olomouc - Litovel
23 : 29
6 branek
11.12. [ALB065]
TJ STM Olomouc - Hranice
32 : 28
5 branek
27.11. [ALB054]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
35 : 28
9 branek
19.11. [ALB043]
Házená Uničov - TJ STM Olomouc
29 : 49
6 branek
06.11. [ALB016]
TJ Nový Jičín - TJ STM Olomouc
38 : 46
1 branek
24.09. [ALB010]
TJ STM Olomouc - Zlín
27 : 36
5 branek
17.09. [ALB003]
Litovel - TJ STM Olomouc
45 : 24
6 branek
Další
Předchozí kola
jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
29 : 32
video
online
HK Ivančice - Bohunice
42 : 26
video
online
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
10
9
1
0
376 : 284
19
2
V. Bystřice
10
7
1
2
380 : 311
15
3
Zlín
10
3
2
5
283 : 289
8
4
Bohunice
10
4
0
6
308 : 343
8
5
Sokol Juliánov
10
2
1
7
282 : 355
5
6
Rožnov p.R.
10
2
1
7
262 : 309
5
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
76
Vojtěch Hradský
Sokol Juliánov
76
Tomáš Prošvic
SK Velká Bystřice
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Houser
HK Ivančice
15
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
12
Radek Dosoudil
SK Velká Bystřice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
16
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
16
Lukáš Popelka
Tatran Bohunice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.