Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Dmitry Tsunaev
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
78
Starty
2 liga muži JZČ
06.05. [AC130]
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
3 branek
29.04. [AC124]
Třeboň - Libčice n. Vlt.
27 : 21
6 branek
09.04. [AC113]
Sezimovo Ústí - Libčice n. Vlt.
24 : 22
2 branek
02.04. [AC104]
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
35 : 27
7 branek
25.03. [AC102]
TJ D.Cerekev - Libčice n. Vlt.
18 : 34
10 branek
19.03. [AC091]
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
22 : 21
1 branek
12.03. [AC090]
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
3 branek
04.03. [AC080]
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
24 : 19
1 branek
26.02. [AC077]
Libčice n. Vlt. - TJ Lokomotiva Plzeň
19 : 20
1 branek
18.02. [AC069]
H.Brod - Libčice n. Vlt.
25 : 35
9 branek
11.12. [AC064]
Košutka - Libčice n. Vlt.
32 : 28
2 branek
04.12. [AC058]
Libčice n. Vlt. - Třeboň
27 : 19
6 branek
27.11. [AC051]
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
20 : 33
4 branek
12.11. [AC038]
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
12 : 18
4 branek
23.10. [AC036]
Libčice n. Vlt. - TJ D.Cerekev
33 : 20
6 branek
16.10. [AC025]
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
17 : 18
3 branek
09.10. [AC024]
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
25 : 26
1 branek
02.10. [AC014]
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
25 : 21
1 branek
25.09. [AC011]
TJ Lokomotiva Plzeň - Libčice n. Vlt.
25 : 19
1 branek
18.09. [AC003]
Libčice n. Vlt. - H.Brod
36 : 21
7 branek
Předchozí kola
2.liga muži EF-baráž - výsledky
video
online
MHK Karviná - Hustopeče
32 : 37
video
online
Hustopeče - MHK Karviná
30 : 29
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
21
Jan Dudek
MHK Karviná
15
Marek Jahoda
Legata Hustopeče
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
6
Ondřej Kawulok
MHK Karviná
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Kučera
Legata Hustopeče
16
Petr Pomahač
MHK Karviná
6
Jan Lattenberg
Legata Hustopeče
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.