Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Michal Sekanina
Post
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
187
Starty
2.liga starší dorostenci JM
25.02. [AIA056]
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
2 branek
19.02. [AIA049]
Sokol Sokolnice - Žeravice
18 : 26
2 branek
12.02. [AIA048]
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
26 : 27
7 branek
11.12. [AIA042]
HK Bystřice p.H. - Sokol Sokolnice
35 : 25
3 branek
03.12. [AIA039]
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
28 : 32
6 branek
27.11. [AIA035]
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
38 : 23
1 branek
20.11. [AIA030]
Sokol Sokolnice - Bohunice
23 : 39
4 branek
30.10. [AIA028]
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
19 : 42
6 branek
23.10. [AIA021]
Žeravice - Sokol Sokolnice
33 : 22
4 branek
16.10. [AIA020]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
16 : 22
1 branek
09.10. [AIA014]
Sokol Sokolnice - HK Bystřice p.H.
30 : 43
2 branek
02.10. [AIA011]
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
30 : 22
2 branek
25.09. [AIA007]
Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov
32 : 37
3 branek
18.09. [AIA002]
Bohunice - Sokol Sokolnice
37 : 27
0 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.05. [AIE029]
Sokol Sokolnice - Olomouc
26 : 25
1 branek
30.04. [AIE022]
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
3 branek
23.04. [AIE021]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
4 branek
09.04. [AIE017]
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
3 branek
01.04. [AIE014]
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
5 branek
18.03. [AIE007]
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
22 : 26
3 branek
11.03. [AIE006]
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
31 : 29
9 branek
05.03. [AIE002]
Sokol Sokolnice - Litovel
22 : 37
2 branek
2.liga mladší dorostenci JM
07.05. [ALA130]
Sokol Juliánov - Sokolnice
31 : 33
9 branek
30.04. [ALA123]
Sokolnice - Bohunice
23 : 27
3 branek
23.04. [ALA119]
Nové Bránice - Sokolnice
8 : 53
8 branek
02.04. [ALA108]
SKKP Handball Brno - Sokolnice
31 : 27
4 branek
25.03. [ALA097]
Sokolnice - Sokol V. Meziříčí
48 : 29
9 branek
19.03. [ALA096]
Sokolnice - Hustopeče
37 : 28
8 branek
05.03. [ALA083]
Sokolnice - Sokol Telnice
28 : 40
8 branek
26.02. [ALA075]
Újezd u Brna - Sokolnice
33 : 30
8 branek
Další
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
17 : 21
Tabulka střelců
Michal Tonar
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
29
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
28
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
27
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
13
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
12
Libor Horut
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Hrabec
TJ Fatra Slavia Napajedla
20
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
18
Radek Mézl
SK Velká Bystřice-PORR
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.