Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Extraliga - baráž
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Žáček
HC Zlín A
2 - 0 - 0 - 1
Adam Tomášek
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Adam Ježek
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Adam Švarc
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Adam Podhrazký
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Adam Kotěšovský
SK Žeravice
6 - 0 - 0 - 3
Adam Rubín
Házená Mělník
6 - 0 - 0 - 3
Adam Krčmář
TJ Cement Hranice A
10 - 0 - 0 - 5
Adam Beneš
ČZ HBC Strakonice 1921
12 - 0 - 0 - 6
Adam Miroš
HCB Karviná A
12 - 0 - 0 - 6
Adam Joudal
HC TJ Náchod
14 - 0 - 0 - 7
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
16 - 0 - 0 - 8
Adam Frýba
HBC Jičín
20 - 0 - 0 - 10
Aleš Dolejší
TJ Sokol Nové Veselí A
18 - 0 - 0 - 9
Alex Cerkal
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Alex Kuřátko
TJ Sokol Velké Meziříčí
16 - 0 - 1 - 3
Alexandr Moješcik
Pepino SKP Frýdek-Místek A
4 - 0 - 0 - 2
Antonín Kostík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Antonín Borák
Pepino SKP Frýdek-Místek A
6 - 0 - 0 - 3
Antonín Vodička
SK Velká Bystřice A
10 - 0 - 0 - 5
Bohumil Možíš
SK Velká Bystřice A
10 - 0 - 0 - 5
Dan Holý
TJ STM Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Dušek
TJ Sokol Nové Veselí A
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Mika
SK Žeravice
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Měsíc
TJ Cement Hranice A
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Francouz
1.HC Pardubice
8 - 0 - 0 - 4
Daniel Fišer
HC TJ Náchod
10 - 0 - 0 - 5
Daniel Sova
TJ STM Olomouc
10 - 0 - 0 - 5
Daniel Scheichl
Dukla Praha A
10 - 0 - 0 - 5
Daniel Birčák
1.HC Pardubice
12 - 0 - 0 - 6
Daniel Ciesla
HK Baník Most
28 - 0 - 1 - 14
Daniel Matula
Liberec Handball
36 - 0 - 2 - 18
David Klesa
Talent Škoda JS Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
David Kropík
Dukla Praha B
2 - 0 - 0 - 1
David Krbec
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
David Tržický
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
David Čech
SKKP Handball Brno
4 - 0 - 0 - 2
David Komárek
HC TJ Náchod
6 - 0 - 0 - 3
David Mikeška
SK Žeravice
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
video
online
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
video
online
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
video
online
Dukla A - Karviná A
27 : 20
video
online
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
video
online
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
video
online
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
video
online
Karviná A - Náchod
27 : 22
video
online
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
video
online
Náchod - Dukla A
20 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
24
0
0
606 : 422
48
2
Dukla A
24
20
2
2
686 : 475
42
3
Pepino SKP Fr.-Místek A
24
20
1
3
578 : 412
41
4
Šťáhlavy
24
19
3
2
535 : 420
41
5
Sokol N. Veselí A
24
20
0
4
589 : 419
40
6
Talent A
24
18
4
2
588 : 450
40
7
V. Bystřice A
24
16
4
4
546 : 453
36
8
TJ STM Olomouc
24
15
2
7
507 : 409
32
9
Karviná A
24
14
1
9
608 : 451
29
10
Náchod
24
13
1
10
586 : 526
27
11
Házená Mělník
24
11
3
10
509 : 491
25
12
Most
24
11
2
11
501 : 478
24
13
Dukla B
24
11
2
11
517 : 498
24
14
Žeravice
24
11
1
12
545 : 531
23
15
TJ Cement Hranice A
24
9
2
13
544 : 572
20
16
Třeboň
24
9
1
14
436 : 491
19
17
Handball Brno
24
8
1
15
542 : 605
17
18
U. Hradiště
24
8
0
16
514 : 577
16
19
Jičín
24
7
0
17
497 : 631
14
20
Zlín
24
6
1
17
465 : 522
13
21
HBC Strakonice
24
6
0
18
364 : 472
12
22
Sokol V. Meziříčí
24
4
1
19
407 : 591
9
23
Liberec
24
3
0
21
452 : 629
6
24
Pardubice
24
1
0
23
393 : 697
2
25
Lovosice
24
0
0
24
379 : 672
0
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice A
261
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
243
Leonard Kaplan
Talent Škoda JS Plzeň A
233
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
36
Daniel Sova
TJ STM Olomouc
36
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
38
Daniel Matula
Liberec Handball
36
Tomáš Kapitánik
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.