Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Extraliga - baráž
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Martin Adam
HC Zubří A
4 - 0 - 0 - 2
Rheece Karel Albert
HC Zlín A
8 - 0 - 0 - 4
Pavel Bajer
SK Žeravice
4 - 0 - 0 - 2
Miroslav Bareš
HK FCC Město Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Bednařík
HK FCC Město Lovosice
24 - 0 - 0 - 12
Lukáš Bejsta
1.HC Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Sebastian Bělohradský
Dukla Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Adam Beneš
ČZ HBC Strakonice 1921
12 - 0 - 0 - 6
Daniel Birčák
1.HC Pardubice
12 - 0 - 0 - 6
Peter Blaha
SK Velká Bystřice A
2 - 0 - 0 - 1
Jáchym Bláha
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Martin Bláha
SKKP Handball Brno
20 - 0 - 0 - 10
Jakub Bohanes
Pepino SKP Frýdek-Místek A
4 - 0 - 0 - 2
Jan Bolehovský
Dukla Praha A
12 - 0 - 0 - 6
Antonín Borák
Pepino SKP Frýdek-Místek A
6 - 0 - 0 - 3
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Brázdil
Pepino SKP Frýdek-Místek A
26 - 0 - 1 - 8
Jakub Brožek
Pepino SKP Frýdek-Místek A
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Brůha
TJ Sokol Šťáhlavy
18 - 0 - 0 - 9
Denis Bureš
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Cabák
HC Zubří A
6 - 0 - 0 - 3
Alex Cerkal
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Martin Ciboran
HCB Karviná A
12 - 0 - 0 - 6
Daniel Ciesla
HK Baník Most
28 - 0 - 1 - 14
Tomáš Cvejn
HC TJ Náchod
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
David Čech
SKKP Handball Brno
4 - 0 - 0 - 2
Jan Čechura
Talent Škoda JS Plzeň A
18 - 0 - 1 - 9
Jakub Čep
1.HC Pardubice
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Černý
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
David Ditmar
TJ STM Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Marek Diviš
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Dobeš
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Marek Dobsa
1.HC Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Aleš Dolejší
TJ Sokol Nové Veselí A
18 - 0 - 0 - 9
Vojtěch Dráb
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Dubský
Talent Škoda JS Plzeň A
14 - 0 - 0 - 7
Daniel Dušek
TJ Sokol Nové Veselí A
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Dzieržava
SK Velká Bystřice A
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Erbes
SKKP Handball Brno
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
video
online
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
video
online
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
video
online
Dukla A - Karviná A
27 : 20
video
online
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
video
online
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
video
online
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
video
online
Karviná A - Náchod
27 : 22
video
online
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
video
online
Náchod - Dukla A
20 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
24
0
0
606 : 422
48
2
Dukla A
24
20
2
2
686 : 475
42
3
Pepino SKP Fr.-Místek A
24
20
1
3
578 : 412
41
4
Šťáhlavy
24
19
3
2
535 : 420
41
5
Sokol N. Veselí A
24
20
0
4
589 : 419
40
6
Talent A
24
18
4
2
588 : 450
40
7
V. Bystřice A
24
16
4
4
546 : 453
36
8
TJ STM Olomouc
24
15
2
7
507 : 409
32
9
Karviná A
24
14
1
9
608 : 451
29
10
Náchod
24
13
1
10
586 : 526
27
11
Házená Mělník
24
11
3
10
509 : 491
25
12
Most
24
11
2
11
501 : 478
24
13
Dukla B
24
11
2
11
517 : 498
24
14
Žeravice
24
11
1
12
545 : 531
23
15
TJ Cement Hranice A
24
9
2
13
544 : 572
20
16
Třeboň
24
9
1
14
436 : 491
19
17
Handball Brno
24
8
1
15
542 : 605
17
18
U. Hradiště
24
8
0
16
514 : 577
16
19
Jičín
24
7
0
17
497 : 631
14
20
Zlín
24
6
1
17
465 : 522
13
21
HBC Strakonice
24
6
0
18
364 : 472
12
22
Sokol V. Meziříčí
24
4
1
19
407 : 591
9
23
Liberec
24
3
0
21
452 : 629
6
24
Pardubice
24
1
0
23
393 : 697
2
25
Lovosice
24
0
0
24
379 : 672
0
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice A
261
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
243
Leonard Kaplan
Talent Škoda JS Plzeň A
233
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
36
Daniel Sova
TJ STM Olomouc
36
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
38
Daniel Matula
Liberec Handball
36
Tomáš Kapitánik
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.