Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jiří Kräuter
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1999
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 10:30
AE124
Hustopeče - Juliánov
35 : 24
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 11:00
AIA053
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
2.liga starší dorostenci SM
26.2. 16:00
AIB056
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
4.3. 10:00
AIC003
Zlín - Bohunice
36 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
5.3. 14:00
AID003
Žeravice - HC Zubří "B"
33 : 43
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.4. 12:00
AIE014
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 12:30
ALA124
Hustopeče - Sokol Juliánov
33 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 15:00
ALB117
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 30
1.4. 14:00
ALB108
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
25 : 32
11.3. 16:00
ALB090
Litovel - Hranice
40 : 23
Žákovská liga starších žáků
18.3. 15:50
AO179
Sokol V. Meziříčí - Náchod
8 : 27
18.3. 14:55
AO178
Most - Pepino SKP Fr.-Místek A
17 : 34
18.3. 13:05
AO176
Náchod - Most
27 : 17
18.3. 12:10
AO175
Sokol V. Meziříčí - Pepino SKP Fr.-Místek A
5 : 24
18.3. 09:25
AO172
Most - Sokol V. Meziříčí
26 : 4
19.2. 15:50
AO139
Karviná A - HBC Strakonice
22 : 12
19.2. 14:55
AO138
U. Hradiště - Jičín
28 : 24
19.2. 12:10
AO135
Karviná A - Jičín
36 : 7
19.2. 10:20
AO133
Jičín - HBC Strakonice
16 : 15
19.2. 09:25
AO132
U. Hradiště - Karviná A
17 : 36
21.1. 17:15
AO100
U. Hradiště - Zubří A
16 : 25
21.1. 15:25
AO098
Šťáhlavy - U. Hradiště
25 : 20
21.1. 13:35
AO096
Pardubice - Šťáhlavy
20 : 28
21.1. 10:50
AO093
U. Hradiště - Pardubice
29 : 9
21.1. 09:00
AO091
Pardubice - Zubří A
16 : 24
11.12. 17:30
AO020
U. Hradiště - Dukla A
21 : 34
11.12. 15:30
AO018
Liberec - U. Hradiště
23 : 27
11.12. 14:30
AO017
Dukla A - Lovosice
34 : 15
11.12. 12:30
AO015
Lovosice - U. Hradiště
20 : 24
11.12. 09:30
AO012
Liberec - Lovosice
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Zlín
24 : 39
video
online
Litovel - V. Bystřice
25 : 38
video
online
Olomouc - Rožnov p.R.
18 : 29
video
online
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
29 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
14
13
0
1
510 : 402
26
2
Zlín
14
10
0
4
391 : 337
20
3
Rožnov p.R.
14
9
0
5
389 : 350
18
4
SKH Polanka n.O.
14
9
0
5
406 : 367
18
5
Vsetín
14
5
0
9
417 : 457
10
6
HC Zubří "B"
14
5
0
9
445 : 489
10
7
Litovel
14
4
0
10
420 : 450
8
8
Olomouc
14
1
0
13
340 : 466
2
Tabulka střelců
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O.
116
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
114
David Číhal
Tatran Litovel
112
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
31
Jan Černocký
HC Zlín
22
Marek Titz
TJ STM Olomouc
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kolařík
HC Zlín
26
Lukáš Kubeša
SK Velká Bystřice
22
Jiří Kráčmar
Tatran Litovel
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.