Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Rozpis soutěže 1.liga muži
podzim - 1. kolo
18.9.2016
17:00
AB001
TJ JM Chodov
-
1.HK Dvůr Králové
Tomáš Kozler
,
Martin Zych
,
17.9.2016
18:00
AB002
HC TJ Náchod
-
Sokol Ostrava
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
nezadáno
00:00
AB003
Talent Plzeň "B"
-
TJ STM Olomouc
18.9.2016
16:00
AB004
HC Zlín
-
Liberec Handball
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
17.9.2016
17:30
AB005
SK Velká Bystřice-PORR
-
HBC Ronal Jičín B
Michal Hanák
,
Tomáš Kučerka
, D: Roman Bauer
17.9.2016
18:00
AB006
HBC Strakonice 1921
-
HK Bystřice p.H.
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
podzim - 2. kolo
24.9.2016
17:00
AB007
1.HK Dvůr Králové
-
HK Bystřice p.H.
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
, D: Petr Pešek
25.9.2016
17:00
AB008
HBC Ronal Jičín B
-
HBC Strakonice 1921
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
25.9.2016
15:30
AB009
Liberec Handball
-
SK Velká Bystřice-PORR
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
nezadáno
00:00
AB010
TJ STM Olomouc
-
HC Zlín
25.9.2016
17:00
AB011
Sokol Ostrava
-
Talent Plzeň "B"
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
25.9.2016
17:00
AB012
TJ JM Chodov
-
HC TJ Náchod
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
podzim - 3. kolo
1.10.2016
18:00
AB013
HC TJ Náchod
-
1.HK Dvůr Králové
Petr Halada
,
Marta Sovová
, D: Ivan Dolejš
2.10.2016
17:00
AB014
Talent Plzeň "B"
-
TJ JM Chodov
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
2.10.2016
16:00
AB015
HC Zlín
-
Sokol Ostrava
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
nezadáno
00:00
AB016
SK Velká Bystřice-PORR
-
TJ STM Olomouc
1.10.2016
18:00
AB017
HBC Strakonice 1921
-
Liberec Handball
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
2.10.2016
11:00
AB018
HK Bystřice p.H.
-
HBC Ronal Jičín B
Jiří Horák
,
Tomáš Petruška
,
podzim - 4. kolo
8.10.2016
17:00
AB019
1.HK Dvůr Králové
-
HBC Ronal Jičín B
Dalibor Pavlát
,
Luděk Točík
,
8.10.2016
14:00
AB020
Liberec Handball
-
HK Bystřice p.H.
Tomáš Kozler
,
Martin Zych
,
nezadáno
00:00
AB021
TJ STM Olomouc
-
HBC Strakonice 1921
9.10.2016
17:00
AB022
Sokol Ostrava
-
SK Velká Bystřice-PORR
Tomáš Petruška
,
Tomáš Kučerka
,
9.10.2016
17:00
AB023
TJ JM Chodov
-
HC Zlín
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
, D: Miloš Kastner
8.10.2016
18:00
AB024
HC TJ Náchod
-
Talent Plzeň "B"
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
podzim - 5. kolo
15.10.2016
17:00
AB025
Talent Plzeň "B"
-
1.HK Dvůr Králové
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
16.10.2016
16:30
AB026
HC Zlín
-
HC TJ Náchod
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
15.10.2016
17:30
AB027
SK Velká Bystřice-PORR
-
TJ JM Chodov
David Šlezingr
,
Milan Letev
,
15.10.2016
18:00
AB028
HBC Strakonice 1921
-
Sokol Ostrava
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
nezadáno
00:00
AB029
HK Bystřice p.H.
-
TJ STM Olomouc
16.10.2016
18:00
AB030
HBC Ronal Jičín B
-
Liberec Handball
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
, D: Petr Novák
podzim - 6. kolo
22.10.2016
17:00
AB031
1.HK Dvůr Králové
-
Liberec Handball
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
nezadáno
00:00
AB032
TJ STM Olomouc
-
HBC Ronal Jičín B
23.10.2016
17:00
AB033
Sokol Ostrava
-
HK Bystřice p.H.
Jan Kosmák
,
Petr Videcký
, D: Pavel Novotný
23.10.2016
17:00
AB034
TJ JM Chodov
-
HBC Strakonice 1921
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
22.10.2016
18:00
AB035
HC TJ Náchod
-
SK Velká Bystřice-PORR
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
23.10.2016
13:00
AB036
Talent Plzeň "B"
-
HC Zlín
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
podzim - 7. kolo
13.11.2016
16:00
AB037
HC Zlín
-
1.HK Dvůr Králové
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
12.11.2016
17:30
AB038
SK Velká Bystřice-PORR
-
Talent Plzeň "B"
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
12.11.2016
18:00
AB039
HBC Strakonice 1921
-
HC TJ Náchod
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
13.11.2016
11:00
AB040
HK Bystřice p.H.
-
TJ JM Chodov
Adam Baader
,
Jiří Novotný
, D: Jaromír Petřek
13.11.2016
18:00
AB041
HBC Ronal Jičín B
-
Sokol Ostrava
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
nezadáno
00:00
AB042
Liberec Handball
-
TJ STM Olomouc
podzim - 8. kolo
nezadáno
00:00
AB043
1.HK Dvůr Králové
-
TJ STM Olomouc
20.11.2016
17:00
AB044
Sokol Ostrava
-
Liberec Handball
Jan Kosmák
,
Petr Videcký
,
20.11.2016
17:00
AB045
TJ JM Chodov
-
HBC Ronal Jičín B
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
19.11.2016
18:00
AB046
HC TJ Náchod
-
HK Bystřice p.H.
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
20.11.2016
16:00
AB047
Talent Plzeň "B"
-
HBC Strakonice 1921
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
20.11.2016
15:00
AB048
HC Zlín
-
SK Velká Bystřice-PORR
Tomáš Petruška
,
Radek Mohyla
, D: Jiří Ondráš
podzim - 9. kolo
26.11.2016
17:30
AB049
SK Velká Bystřice-PORR
-
1.HK Dvůr Králové
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
26.11.2016
18:00
AB050
HBC Strakonice 1921
-
HC Zlín
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
27.11.2016
11:00
AB051
HK Bystřice p.H.
-
Talent Plzeň "B"
Luboš Pavlíček
,
Tomáš Suchánek
,
27.11.2016
17:00
AB052
HBC Ronal Jičín B
-
HC TJ Náchod
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
27.11.2016
13:30
AB053
Liberec Handball
-
TJ JM Chodov
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
nezadáno
00:00
AB054
TJ STM Olomouc
-
Sokol Ostrava
podzim - 10. kolo
3.12.2016
17:00
AB055
1.HK Dvůr Králové
-
Sokol Ostrava
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
nezadáno
00:00
AB056
TJ JM Chodov
-
TJ STM Olomouc
3.12.2016
18:00
AB057
HC TJ Náchod
-
Liberec Handball
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
4.12.2016
12:00
AB058
Talent Plzeň "B"
-
HBC Ronal Jičín B
Filip Barták
,
Karel Hladký
, D: Stanislav Štrebl
4.12.2016
14:00
AB059
HC Zlín
-
HK Bystřice p.H.
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
3.12.2016
15:00
AB060
HBC Strakonice 1921
-
SK Velká Bystřice-PORR
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
podzim - 11. kolo
10.12.2016
18:00
AB061
HBC Strakonice 1921
-
1.HK Dvůr Králové
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
11.12.2016
11:00
AB062
HK Bystřice p.H.
-
SK Velká Bystřice-PORR
Jan Kosmák
,
Petr Videcký
,
11.12.2016
17:00
AB063
HBC Ronal Jičín B
-
HC Zlín
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
10.12.2016
13:00
AB064
Liberec Handball
-
Talent Plzeň "B"
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
, D: Zdeněk Vaněček
nezadáno
00:00
AB065
TJ STM Olomouc
-
HC TJ Náchod
11.12.2016
17:00
AB066
Sokol Ostrava
-
TJ JM Chodov
Marcel Horsák
,
Luboš Pavlíček
,
jaro - 12. kolo
18.2.2017
17:00
AB067
1.HK Dvůr Králové
-
TJ JM Chodov
Dalibor Pavlát
,
Luděk Točík
,
19.2.2017
17:00
AB068
Sokol Ostrava
-
HC TJ Náchod
Adam Baader
,
Jiří Novotný
, D: Jiří Ondráš
nezadáno
00:00
AB069
TJ STM Olomouc
-
Talent Plzeň "B"
19.2.2017
15:00
AB070
Liberec Handball
-
HC Zlín
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
19.2.2017
17:00
AB071
HBC Ronal Jičín B
-
SK Velká Bystřice-PORR
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
19.2.2017
11:00
AB072
HK Bystřice p.H.
-
HBC Strakonice 1921
Jiří Horák
,
Tomáš Petruška
,
jaro - 13. kolo
26.2.2017
11:00
AB073
HK Bystřice p.H.
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
25.2.2017
18:00
AB074
HBC Strakonice 1921
-
HBC Ronal Jičín B
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
25.2.2017
17:30
AB075
SK Velká Bystřice-PORR
-
Liberec Handball
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
nezadáno
00:00
AB076
HC Zlín
-
TJ STM Olomouc
26.2.2017
13:00
AB077
Talent Plzeň "B"
-
Sokol Ostrava
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
25.2.2017
16:00
AB078
HC TJ Náchod
-
TJ JM Chodov
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
jaro - 14. kolo
4.3.2017
17:00
AB079
1.HK Dvůr Králové
-
HC TJ Náchod
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
, D: Petr Směja
5.3.2017
17:00
AB080
TJ JM Chodov
-
Talent Plzeň "B"
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
4.3.2017
15:00
AB081
Sokol Ostrava
-
HC Zlín
Jan Kosmák
,
Petr Videcký
,
nezadáno
00:00
AB082
TJ STM Olomouc
-
SK Velká Bystřice-PORR
4.3.2017
15:00
AB083
Liberec Handball
-
HBC Strakonice 1921
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
, D: Petr Novák
5.3.2017
17:00
AB084
HBC Ronal Jičín B
-
HK Bystřice p.H.
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
jaro - 15. kolo
12.3.2017
17:00
AB085
HBC Ronal Jičín B
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
12.3.2017
11:00
AB086
HK Bystřice p.H.
-
Liberec Handball
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
nezadáno
00:00
AB087
HBC Strakonice 1921
-
TJ STM Olomouc
11.3.2017
17:30
AB088
SK Velká Bystřice-PORR
-
Sokol Ostrava
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
12.3.2017
16:00
AB089
HC Zlín
-
TJ JM Chodov
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
12.3.2017
11:00
AB090
Talent Plzeň "B"
-
HC TJ Náchod
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
jaro - 16. kolo
18.3.2017
17:00
AB091
1.HK Dvůr Králové
-
Talent Plzeň "B"
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
18.3.2017
16:00
AB092
HC TJ Náchod
-
HC Zlín
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
19.3.2017
17:00
AB093
TJ JM Chodov
-
SK Velká Bystřice-PORR
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
19.3.2017
17:00
AB094
Sokol Ostrava
-
HBC Strakonice 1921
Jiří Horák
,
Tomáš Petruška
,
nezadáno
00:00
AB095
TJ STM Olomouc
-
HK Bystřice p.H.
19.3.2017
13:00
AB096
Liberec Handball
-
HBC Ronal Jičín B
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
jaro - 17. kolo
25.3.2017
13:00
AB097
Liberec Handball
-
1.HK Dvůr Králové
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
nezadáno
00:00
AB098
HBC Ronal Jičín B
-
TJ STM Olomouc
26.3.2017
11:00
AB099
HK Bystřice p.H.
-
Sokol Ostrava
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
, D: Vangelis Simu
25.3.2017
18:00
AB100
HBC Strakonice 1921
-
TJ JM Chodov
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
, D: Miroslav Šajner
25.3.2017
17:30
AB101
SK Velká Bystřice-PORR
-
HC TJ Náchod
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
, D: Pavel Novotný
26.3.2017
15:00
AB102
HC Zlín
-
Talent Plzeň "B"
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
jaro - 18. kolo
1.4.2017
17:00
AB103
1.HK Dvůr Králové
-
HC Zlín
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
2.4.2017
16:00
AB104
Talent Plzeň "B"
-
SK Velká Bystřice-PORR
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
1.4.2017
16:00
AB105
HC TJ Náchod
-
HBC Strakonice 1921
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
, D: Petr Směja
2.4.2017
17:00
AB106
TJ JM Chodov
-
HK Bystřice p.H.
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
, D: Petr Pešek
2.4.2017
17:00
AB107
Sokol Ostrava
-
HBC Ronal Jičín B
Jan Kosmák
,
Milan Letev
,
nezadáno
00:00
AB108
TJ STM Olomouc
-
Liberec Handball
jaro - 19. kolo
nezadáno
00:00
AB109
TJ STM Olomouc
-
1.HK Dvůr Králové
9.4.2017
11:30
AB110
Liberec Handball
-
Sokol Ostrava
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
9.4.2017
17:00
AB111
HBC Ronal Jičín B
-
TJ JM Chodov
Adam Baader
,
Jiří Novotný
, D: Miloš Kastner
9.4.2017
11:00
AB112
HK Bystřice p.H.
-
HC TJ Náchod
Jiří Horák
,
Tomáš Petruška
,
8.4.2017
18:00
AB113
HBC Strakonice 1921
-
Talent Plzeň "B"
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
8.4.2017
17:30
AB114
SK Velká Bystřice-PORR
-
HC Zlín
David Šlezingr
,
Michal Hanák
,
jaro - 20. kolo
22.4.2017
17:00
AB115
1.HK Dvůr Králové
-
SK Velká Bystřice-PORR
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
23.4.2017
16:00
AB116
HC Zlín
-
HBC Strakonice 1921
Jan Kosmák
,
Petr Videcký
, D: Lada Trojková
23.4.2017
16:00
AB117
Talent Plzeň "B"
-
HK Bystřice p.H.
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
22.4.2017
16:00
AB118
HC TJ Náchod
-
HBC Ronal Jičín B
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
23.4.2017
17:00
AB119
TJ JM Chodov
-
Liberec Handball
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
nezadáno
00:00
AB120
Sokol Ostrava
-
TJ STM Olomouc
jaro - 21. kolo
30.4.2017
17:00
AB121
Sokol Ostrava
-
1.HK Dvůr Králové
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
nezadáno
00:00
AB122
TJ STM Olomouc
-
TJ JM Chodov
29.4.2017
14:00
AB123
Liberec Handball
-
HC TJ Náchod
Michael Haramul
,
Luděk Točík
,
29.4.2017
17:30
AB124
HBC Ronal Jičín B
-
Talent Plzeň "B"
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
30.4.2017
11:00
AB125
HK Bystřice p.H.
-
HC Zlín
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
29.4.2017
17:30
AB126
SK Velká Bystřice-PORR
-
HBC Strakonice 1921
Jiří Horák
,
Tomáš Petruška
,
jaro - 22. kolo
6.5.2017
17:00
AB127
1.HK Dvůr Králové
-
HBC Strakonice 1921
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
6.5.2017
17:30
AB128
SK Velká Bystřice-PORR
-
HK Bystřice p.H.
Jiří Horák
,
Marek Bečička
,
7.5.2017
15:00
AB129
HC Zlín
-
HBC Ronal Jičín B
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
8.5.2017
12:00
AB130
Talent Plzeň "B"
-
Liberec Handball
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
, D: Petr Pešek
nezadáno
00:00
AB131
HC TJ Náchod
-
TJ STM Olomouc
7.5.2017
17:00
AB132
TJ JM Chodov
-
Sokol Ostrava
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.